MorTilki.Com

Defne Samyeli’nin Eski Eşi Eren Talu’dan Çarpıcı Röportaj : Defne Beni Aldattı

Defne Samyeli’nin Eski Eşi Eren Talu’dan Çarpıcı Röportaj : Defne Beni Aldattı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli’yi Serenay Sarıkaya ile aldattığı haberleri magazin gündeminde şok etkisi yaratırken, Samyeli’nin eski kocası Eren Talu’nun 10 yıl önceki röportajı gün yüzüne çıktı. Söz konusu röportajda, Eren Talu o dönem eşi olan Defne Samyeli’nin kendisini nasıl aldattığını detaylarıyla açıklamış.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya‘nın aşk dedikodularu magazin gündemini işgal ederken herkes Defne Samyeli‘nin nasıl bir açıklama yapacağını merak ediyordu. Samyeli, detaylı açıklama yapmaktan kaçınarak öncelikle ”konduramadım” diyerek aldatıldığını doğruladı ardından ise ihanet haberlerini ilk kez dillendiren magazin muhaberlerine inanmayıp kızdığı için özür diledi.

10 Yıl Öncesine Ait Açıklama Gün Yüzüne Çıktı

Cem Yılmaz’ın 28 yaşındaki Serenay Sarıkaya ile Defne Samyeli’yi aldattığı iddalarının ateşi henüz sönmemişken bu kez de Defne Samyeli’nin eski kocasını aldattığına dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. Samyeli’nin eski eşi Eren Talu gazeteci Ayşe Arman‘a 10 yıl önce çarpıcı açıklamalarda bulunmuş ve karısının kendisini nasıl aldattığını en ince detaylarına kadar anlatmış.

Richard Gizbert İsminde Evli Bir Erkekle Aldattı

Eren Talu, gazeteci ve köşe yazarı Ayşe Arman’a 10 sene önceki söz konusu röportajda şu sözleri dile getirmiş;

”Defne, Brüksel’e bir medya konferansına gitmek istedi, “Tabii” dedim. Gitti. İşte ne olduysa o konferansta oldu. Richard Gizbert isminde o adamla tanışıyor. Adam, El Cezire televizyonunun Uğur Dündar’ı. Evli. Bilinen, tanınan biri. Karısı var, hayır işleriyle uğraşıyor, çok saygın bir kişilik. Londra’da yaşıyorlar. Richard o toplantıda moderatör. Bizimki de olgun erkeklerden hoşlanıyor.

Sabahlara kadar bilgisayar başında, yatağa 5’te geliyor. Adamla chat yapıyorlarmış. Bir akşam çalışma odasına girdim, baktım internette, beni görünce apar topar bilgisayarı kapattı. Tam o sırada Blackberry’sine mesaj geldi, hem bilgisayara hem telefona aynı anda geliyor ya… Masadaki cep telefonunu elime aldım, koştu, elimden kaptı. Adamdan gelen mesajı görmemi istemiyor. Sildi mesajı. O anda bir senaryo yazıverdi. Ben de yedim. Belki de yemek istedim. Fakat içime bir şüphe de düştü.

Votkanın gözünü seveyim! İki şişe votka içtik, birbirimize her şeyi anlattık. “Benden şüpheleniyorsun, al bak telefonumu hiçbir şey yok” dedi veverdi telefonu. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama sildiğini zannetmiş fakat her şey içinde. Bütün mailler, SMS’ler. Karımın çeşitli fotoğraflarını görüyorum, kendi kendine çekmiş, hiç tanımadığım bir adama göndermiş. ”Bu ne ya?” dedim. Gerisi, çorap söküğü gibi geldi. Artık inkar edecek hali kalmadı. Zaten ben anlamalıydım, daha güzel olmaya çalışıyordu, estetik falan bir şeyler yaptırıyordu, ”Zaten güzelsin, kimin için daha güzel olmaya çalışıyorsun?”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ