MorTilki.Com

Özel Fotoğrafları Sızdırılan Aslı Bekiroğlu, Yaşadığı Bu Zorlu Süreç Hakkında İlk Kez Konuştu

Özel Fotoğrafları Sızdırılan Aslı Bekiroğlu, Yaşadığı Bu Zorlu Süreç Hakkında İlk Kez Konuştu

Geçtiğimiz günlerde cep telefonunda bulunan özel fotoğrafları sızdırılarak internette paylaşılan Aslı Bekiroğlu, yaşadığı zorlu süreç hakkında önemli açıklamalar yaptı. Genç oyuncu, geçirdiği bu zor dönemde birçok kişiden destek aldığını ve bunun kendisine çok iyi geldiğini belirtti.

24 yaşındaki sevilen oyuncu Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan‘ın özel fotoğraf ve videoları sızdırılarak çeşitli sosyal mecralarda yayınlanmıştı. Bunu yapanlar ve yayılmasına alet olanlar hakkında hukuki süreç başlatan oyuncu, karşılaştığı siber zorbalık sürecinde yaşadıklarını anlattı.

Başına gelen bu talihsiz olaydan sonra tanıtımını yaptığı bir markanın etkinliğinde ilk defa görüntülenen Bekiroğlu, basın mensuplarının konuyla ilgili yönelttiği soruları yanıtladı.

Bekiroğlu, bir muhabirin; “Biz şu an senin neler hissettiğini merak ediyoruz” şeklindeki sorusu üzerine, geçirdiği zor dönemden sonra hayata farklı bir yerden bakmaya başladığını, bunun nedeninin ise tanıdığı veya tanımadığı onlarca kişiden aldığı destek sayesinde olduğunu ifade etti.

Aldığı bu desteğin kendisine çok iyi geldiğini söyleyen oyuncu, bu sayede dünyadaki iyiliğe yeniden inanmaya başladığını, kendisini eleştirenler kadar destek veren insanların da olduğunu belirtti.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini ileten oyuncu, herkesin bir noktada iyilik ve nezakete ihtiyacı olabileceğini söyledi. Bu tür olayların başkaların başına gelmemesini umut ettiğini belirten Bekiroğlu, bu süreçten sonra bu tür olayların hiç kimsenin başına gelmemesi için neler yapılabileceğini ve insanların bu tür olaylardan sonra birbirine nasıl destek olması gerektiğinin konuşulması gerektiğini vurguladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ