MorTilki.Com

Hadise’nin Yeni Sevgilisi Kaan Yıldırım mı? Hadise’nin Instagram Pozu İkiliyi Deşifre Etti

Hadise’nin Yeni Sevgilisi Kaan Yıldırım mı? Hadise’nin Instagram Pozu İkiliyi Deşifre Etti

Uzun süredir Hadise’nin yeni sevgilisi kim? Soruları hayranları tarafından merak ediliyordu. Dün akşam saatlerinde ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından paylaştığı bir köpekle olan fotoğrafı akılları karıştırdı. Nitekim, Hadise’nin pijamasıyla verdiği pozdaki köpeğin asıl sahibinin oyuncu Kaan Yıldırım olduğu öğrenildi.

Uzun süredir hayatında birinin olduğunu ancak kim olduğunu söylemeyen Hadise‘nin sırrı ortaya çıktı. Dün akşam saatlerinde Instagram hesabından pijamalarıyla poz veren ünlü şarkıcının fotoğrafındaki köpek dikkat çekti. Köpeğin sahibinin oyuncu Kaan Yıldırım olduğunun ortaya çıkmasıyla Hadise’nin yeni sevgilisi Kaan Yıldırım mı? sorusu magazin gündeminde trend oldu.

Kim Demiş Yalnız Olduğumu?

2019 Kasım ayında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Hadise, ”Uzun süredir yalnızlıktan sıkılmadınız mı?” sorusuna ”Kim demiş yalnız olduğumu? Neden yalnız olduğumu düşünüyorsunuz? Ayrıca, hayatımda biri olsa da bunu size söylemem.” diyerek gizli bir aşkı olduğunu ima etmişti.

Fotoğraf Karesindeki Köpek İkiliyi Deşifre Etti

Hadise’nin sosyal medyada paylaştığı pijamalı pozundaki köpek hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Köpeğin asıl sahibinin yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım olduğunu söyleyen takipçileri, fotoğrafı ikilinin arasındaki aşkın kanıtı olarak değerlendirdi.

Kaan Yıldırım, 2019 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile boşandı. Aylar sonra ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolü Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edildi. İddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleyen ikili, kesin bir dille çıkan aşk haberlerini yalanladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ