MorTilki.Com

Pınar Altuğ, Tartışma Yaratan Tayt Paylaşımı Hakkında Konuştu: Her Kadının Başına Gelebilecek Bir Şey

Pınar Altuğ, Tartışma Yaratan Tayt Paylaşımı Hakkında Konuştu: Her Kadının Başına Gelebilecek Bir Şey

45 yaşındaki ünlü oyuncu Pınar Altuğ, geçtiğimiz yıl gerçekleşen yerel seçimlerde oy kullanırken giydiği taytlı bir pozunu sosyal medyada hesabında paylaşmıştı. Giydiği taytın vücut hatlarını belli etmesi nedeniyle bazı kesimlerin eleştirilerine maruz kalan oyuncu, “Ben bir kadının taytı neresinde duruyor diye büyütüp bakmam. Her kadının da başına gelebilecek bir şey ayrıca…” ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ, 31 Mart yerel seçimlerinde paylaştığı bir fotoğrafla gündem olmuştu. Birçok sosyal medya kullanıcısı, giydiği taytın vücut hatlarını belli ettiği gerekçisiyle oyuncuyu eleştirmişti. Altuğ, bu tepkilerin ardından söz konusu fotoğrafı kaldırmış ve yeniden boyutlandırarak yayınlamıştı.

Yöneltilen eleştiriler hakkındaki sessizliği aylar sonra bozan Altuğ, amacının oy kullanmaya dikkat çekmek olduğunu, sandık görünsün diye fotoğrafı daha geniş açıdan çektirdiğini söyledi. Paylaştığı fotoğrafa o açıdan bakılacağını aklının ucundan geçmediğini belirten oyuncu, fotoğrafı sosyal medya hesabından kaldırmasına rağmen birçok kişi tarafından kopyalandığını açıkladı.

Instagram’da 1 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen Pınar Altuğ, hesabında fotoğraf paylaşırken neye dikkat edeceğini bilmediğini, başka birinin fotoğraflarına bakarken fotoğrafı büyütüp oraya bakmanın aklından hiç geçmediğini söyledi.

Şu sıralar yeni saç imajıyla gündeme gelen Altuğ, “O yüzden de şimdi şuna bakıyorum; Dekoltede tehlike var mı? Oluyor yani kadınsın… İstenmeyen görüntü çıkar… Ben bir kadının taytı neresinde duruyor diye büyütüp bakmam. Her kadının da başına gelebilecek bir şey ayrıca…” diyerek konu hakkında düşüncelerini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ