MorTilki.Com

45 Kilo Veren Şarkıcı Adele Tığ Gibi Zayıfladı

45 Kilo Veren Şarkıcı Adele Tığ Gibi Zayıfladı

Kocası Simon Konecki’den boşandıktan sonra hızla kilo vermeye başlayan dünyaca ünlü şarkıcı Adele’in son hali görenleri şaşkına çeviriyor. Kısa süre içinde toplamda 45 kilo veren Adele, adeta bambaşka biri oldu.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, geçtiğimiz Nisan ayında sürpriz bir karar alarak eşi Simon Konecki‘den ayrılmış ve Eylül ayında tamamiyle boşanmıştı. Bu sürecinin ardından diyet ve spora başlayan Adele, öncelikle 20 kilo verdi. Ardından 25 kilo daha zayıflayan ünlü isim kısa sürede toplam 45 kilo vererek adeta tığ gibi oldu.

Geçtiğimiz ay Karayipler’deki tatil fotoğraflarını paylaşan ve zayıf hali dikkat çeken Rolling in the Deep şarkıcısı, 10 Şubat tarihinde sosyal medya hesabından yeni bir fotoğraf daha yayınladı. Fotoğraf karesinde Adele‘ye eşlik eden Polonyalı televizyon sunucusu Kinga Rusin, ”Dürüst olmak gerekirse onu ilk bakışta tanımamıştım çünkü şimdi virgül gibi zayıf” dedi.

Kocasından Boşanması Hayatının Dönüm Noktası Oldu

31 yaşındaki Adele, 2016 yılında 45 yaşındaki Simon Konecki ile nikah masasına oturdu ancak 2019 yılında sürpriz bir şekilde ayrılık kararı aldı. Boşanmasının kendisi için bir milat olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı ”Eskiden ağlıyordum ancak şimdi spor yaparak terliyorum” dedi Instagram hesabından.

Adele’in kısa zamanda 45 kilo zayıflamasında ona en büyük yardımı olan kişi ise Brezilyali kişisel antrenörü Camila Goodis. Koçluğunu yaptığı Adele’in zayıflamasındaki en büyük etkenin diyet listesine bağlı kalmasının altını çizen Goodis, ”Adele, hırslı biri. Ayrıca spor yapmayı seviyor ve idealleri doğrultusunda yürümekten vazgeçmiyor” ifadelerini kullandı.

Adele’in kilo verme sırrı yeni rejiminde gizli. Kuş kadar porsiyonlar yiyor ve gününün büyük çoğunluğunu spor salonunda geçiriyor. Günde üç kez antrenman yaptığı biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ