MorTilki.Com

Mazhar Alanson, Gece Kafası Programında Bardak Sanatçısı Genci Yayından Çıkarttı

Mazhar Alanson, Gece Kafası Programında Bardak Sanatçısı Genci Yayından Çıkarttı

Mazhar Alanson, geçtiğimiz gün Teve2 kanalında ekrana gelen Polat Labar’ın sunumundaki Gece Kafası programına konuk oldu. Program esnasında bardaklara resim çizen bir gence ”Bardak tamam artık” diyerek yayından çıkarttı.

69 yaşındaki usta sanatçı Mazhar Alanson geçtiğimiz günlerde Gece Kafası isimli talk-show programına konuk oldu. Sohbet esnasında sahneye bardaklara resim çizen genç bir konuk davet edildi. Bir süre genç bardak sanatçısını dinleyen Mazhar Alanson, sebebi nedendir bilinmez ama daha fazla tahammül gösteremerek ”Bardak tamam artık” diyerek kibarca yayından kovdu.

Bu Kadar Zamanını Neden Böyle Bir Şey İçin Harcıyor?

Otostop yaparak Türkiye’yi gezdiğini ve bardaklara resim çizdiğini anlatan Türkçe öğretmenliği 4. sınıf öğrencisi Berk Armağan’ı bir süre programda dinleyen Alanson, ”Bu kadar zamanını neden böyle bir şey için harcıyor?” dedi. Ardından kendisi için üzerine çizim yapılan bardağı görünce ”Bu ne ya böyle trışkadan bir şey. Acele yapmışsın” diyerek alaycı cümleler kurdu.

Programda Bardaklarla Bir Adamın Ne İşi Var?

Genç bardak sanatçısının programda bulunmasından rahatsız olan Alanson, ”Programda bardaklarla bir adamın ne işi var? Epey de reklamını yaptı artık tamam” diyerek masa üzerindeki bardakları topladı ve geri verdi. Ardından ”Bardak tamam artık” diyerek Berk Armağan‘ı yayından çıkarttı. Şarkıcının bu beklenmedik sözleri karşısında şaşıran Armağan, sahneden kalkarak seyircilerin bulunduğu yere geçti.

Radyocu Polat Labar’ın programına konuk olan MFÖ grubu solisti Mazhar Alanson’un, beklenmedik şekilde bardak sanatçısı genci yayından çıkartması tepkilere neden oldu. Sosyal medya üzerinden birçok kişi Mazhar Alanson’un tavrını ”yakışıksız”, ”ego, kibir ve saygısızlık” olarak değerlendirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ