MorTilki.Com

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Sevgili mi? İkili Atina Sokaklarında Görüntülendi

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Sevgili mi? İkili Atina Sokaklarında Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir magazin programında, “Instagram’da Serenay ne yapmış diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum” şeklinde bir ifade kullanan Cem Yılmaz, akıllara “Acaba aşk mı yaşıyorlar?” sorusunu getirmişti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın, Yunanistan’ın Atina şehrinde tatil yaptığı iddia edildi. Sosyal medyada gündem olan görüntüler, ikili hakkındaki aşk söylentilerini güçlendirdi.

Cem Yılmaz’ın o programdaki sözlerinin ardından Sarıkaya; “Ne güzel bir açıklama yaptı. Ne diyeyim ben şimdi buna?” açıklamasına yapmıştı. Bu diyaloglar, iki ünlü oyuncunun sevgili olduğu yönünde dedikoduların yayılmasına neden olmuştu.

İki yıla yakın bir süredir devam eden Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkının evlilik ile sonuçlanacağı düşünülürken, çift ani bir karar alarak bu ilişkiyi noktalamıştı.

Cem Yılmaz’ın bir dönem aşk yaşadığı Defne Samyeli ile yollarını ayırmasının nedeni olarak Serenay Sarıkaya gösterilmişti. Ünlü komedyen, geride bıraktığımız günlerde Sarıkaya’nın oynadığı Alice Müzikali kutlamalarına katılmıştı. Partide birlikte fotoğraf çektiren ünlü oyuncular, bu görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasıyla aşk söylentilerini alevlendirmişti.

Sosyal medyada ünlü ikili hakkında çıkan son haberler, magazin gündemine bomba gibi düştü. Sarıkaya ile Yılmaz’ın Atina’da tatil yaptığı iddia ediliyor. İkilinin Atina sokaklarında birlikte gezerken çekildiği öne sürülen fotoğrafı, Instagram’da bir magazin sayfası tarafından paylaşıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ