MorTilki.Com

Şeyma Subaşı : Acun ile Tanışmamızla İlgili Bilmediğiniz Çok Şey Var!

Şeyma Subaşı : Acun ile Tanışmamızla İlgili Bilmediğiniz Çok Şey Var!

Geçtiğimiz Aralık ayında Bebek’teki kafesini kapatan ve YouTube kanalı açarak kısa videolar paylaşan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı ile olan tanışma serüvenine değindi. Subaşı, ”Acun ile tanışmamız hakkında bilmediğiniz çok şey var ama bu konuda konuşmayacağım” diyerek kafalarda soru işareti uyandırdı.

2017 yılında evlendiği Acun Ilıcalı‘dan yaklaşık 1.5 yıl sonra boşanan Şeyma Subaşı, YouTube kanalından yayımladığı videolarla dikkat çekiyor. Son olarak, mutfağında çektiği videoda spor öncesinde içtiği içeceğin tarifini veren Subaşı, Ilıcalı ile olan tanışmalarına dair üzeri kapalı göndermede bulundu.

Tanışmamızla İlgili Bilmediğiniz Çok Şey Var

Henüz 16 yaşındayken bir moda yarışmasına katıldığını ve bunun için ailesini güçlükle ikna ettiğini ifade eden Subaşı, 20 yaşına geldiğinde bir dönemin popüler yarışması Var Mısın Yok Musun‘a katılmasının hayatının dönüm noktası olduğunu söyledi. Eski eşi Acun Ilıcalı ile tanışma serüvenine üzeri kapalı gönderme yapan Subaşı, ”Tanışmamızla ve ilişkimizin nasıl başladığıyla ilgili bilmediğiniz çok şey var ama bu konuda konuşmayacağım” dedi.

Subaşı’nın bu sözleri ise takipçileri tarafından tepkiyle karşılandı. Bir süredir DJ Guido Senia ile birlikte olduğu biliniyor. Sosyal medya kullanıcılarının bir çoğu, ”Aşk hayatında yeni biri varken, eski eşin hakkında bu tür konulardan bahsetmen sence doğru mu?” diyerek tepki gösterdi. Bazı kullanıcılar ise Subaşı’nın dikkat çekerek gündem olmak amacıyla bu konuları dile getirdiğini düşünüyor.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı İlişkisi Nasıl Başlamıştı?

Şeyma Subaşı 20 yaşındayken o dönemin popüler yarışması Var mısın Yok musun’a yarışmacı olarak katıldı. İkili ilk olarak bu programda tanıştı. O günlerde ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz ile evliydi. Boşanma sürecinin ardından Şeyma Subaşı ile nikah masasına oturdu ancak bu evliliği de 15 ay sürdü ve tek celsede boşandı.

Bu günlerde Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte. Şeyma Subaşı ise uzunca bir süredir İtalyan sevglisi DJ Guido Senia ile aşk yaşıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ