MorTilki.Com

Burcu Esmersoy’un “Düğünlerine Giderim” Açıklamasına Eski Eşinden Sert Yanıt

Burcu Esmersoy’un “Düğünlerine Giderim” Açıklamasına Eski Eşinden Sert Yanıt

Ünlü televizyon sunucusu Burcu Esmersoy, yollarını ayırdığı eski eşi Berk Suyabatmaz’ın yeni sevgilisi Berrak Tüzünataç ile çekilmiş bir fotoğrafını beğenerek polemik başlatmıştı. Esmersoy, bu defa da bir röportajı sırasına “Çağırırlarsa düğünlerine giderim” şeklinde bir açıklama yaptı ve eski eşinden gelen sert yanıtla karşılaştı.

Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği 41 yaşındaki Berk Suyabatmaz’dan geçtiğimiz yılın Eylül ayında ayrılmıştı. Magazin gündemini uzun süre meşgul eden bu boşanma olayı, ünlü sunucunun hayranlarını üzmüştü.

Berk Suyabatmaz, Esmersoy ile yollarını ayırdıktan kısa bir süre sonra 32 yaşındaki sinema oyuncusu Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başladı.

Yeni bir ilişkiye yelken açan çift, Fransa’ya kayak için birlikte gitmiş ve burada çektikleri fotoğrafları Instagram hesaplarından yayınlamıştı.

Burcu Esmersoy, eski eşinin Berrak Tüzünataç ile Mont Blanc tatilinde çekilmiş mutlu fotoğraflarını beğenerek tartışmalara neden olmuştu.

Sunucunun birçok hayranı, sosyal medyada gündem haline gelen bu olayı eleştirmiş, bazıları da Esmersoy’un bu yaptığını “Onu artık hayatından tamamen çıkardığı için umursamıyor” şeklinde yorumlamıştı.

Esmersoy, sosyal medyada takip ettiği herkesin fotoğrafını beğendiğini, bu beğenin altında art niyet aranmaması gerektiğini ve güzel çift olduklarını söyledi. Sevilen sunucu yaptığı açıklamaya, “Eski eşim Berk, düğünlerine çağırırsa giderim” şeklindeki olay yaratan o ifadeleri de ekledi.

Bu açıklamayı duyan Berk Suyabatmaz, Instagram hesabından konuyla ilgili sert bir yanıt paylaştı. Esmersoy’un eski eşi, “Sanki biraz kabak tadı verdi. Herkes kendi işine ve yoluna baksa diyorum” açıklamasını yayınladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ