MorTilki.Com

Bensu Soral’ın Heykeli Banu Alkan’a Benzetilince Sosyal Medyada Gündem Oldu

Bensu Soral’ın Heykeli Banu Alkan’a Benzetilince Sosyal Medyada Gündem Oldu

Bensu Soral’ın bir hayranı ünlü oyuncunun heykelini yaparak hediye etti. Hayranının yaptığı bu güzel jesti sosyal medyada paylaşan Soral hiç beklemediği yorumlarla karşılaştı. Nitekim, çoğu hayranı heykelin daha çok Banu Alkan’a benzediğini iddia etti.

Başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çeken 28 yaşındaki Bensu Soral‘a gönderilen hediye sosyal medyada gündem oldu. Bir hayranı tarafından heykeli yapılan ünlü oyuncu, aldığı hediye heykelin fotoğraflarını Instagram üzerinden paylaştı. Ancak çoğu takipçisi heykelin Bensu’ya benzemediği ve daha çok Banu Alkan‘ın yüz hatlarını anımsattığı yorumlarını yaptı.

İlk kez Yol Ayrımı dizisiyle Tv dünyasına adım atan ve son olarak Organize İşler filminde rol alan güzel oyuncu Bensu Soral’ın güzel sanatlara olan ilgisi sır değil. Hayalinin resim ve heykel sergisi açmak olduğunu her fırsatta dile getiren Soral şu anda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde grafik üzerine eğitim görüyor.

Hayranı Bensu’nun güzel sanatlara olan ilgisini biliyor olacak ki, onun heykelini yaparak hediye etti. Aldığı hediye karşısında mutlu olan ve hayranına teşekkür etmek isteyen ünlü oyuncu heykeli sosyal medyada paylaştı. Takipçileri ise heykelin Soral’dan çok Banu Alkan’a benzediğinini dile getirdi.

Bensu Soral Kimdir?

23 Mart 1991 Bursa doğumludur. Kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral’ın kardeşidir ve ablasının teşvik etmesiyle oyunculuğa başlamıştır. İlk kez Yol Ayrımı dizisiyle ekranlarla tanışan Soral, daha sonra Vicdan dizisinde rol almıştır. Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, İçerde, Organize İşler 2 gibi yapımlarda da oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ