MorTilki.Com

Gamze Özçelik, Hakkında Çıkan Yardım Haberleri Hakkında Açıklama Yaptı

Gamze Özçelik, Hakkında Çıkan Yardım Haberleri Hakkında Açıklama Yaptı

37 yaşındaki eski oyuncu Gamze Özçelik, son yıllarda kurduğu dernek ve yaptığı yardımlarla biliniyor. Bugün ortaya çıkan haberlerde, oyuncunun evini satarak parasıyla Afrika’da su kuyusu açtırdığı iddia edilmişti. Bir magazin programına konuşan Özçelik, o söylentiler hakkında konuştu…

Oyunculuk kariyerine son vererek Umuda Koşanlar Yardım Derneği‘ni kuran Gamze Özçelik, Türkiye ve dünya genelindeki yardıma muhtaç insanların imdadına koşuyor. Oyuncu Uğur Pektaş ile mutlu bir evlilik sürdüren eski oyuncu, hakkında çıkan yardım haberleri hakkındaki sessizliğini bozdu.

Sosyal medyada gündem olan söylentilerde, Özçelik’in Gözpete’de bulunan evini 400 bin TL‘ye sattığını, evin parasıyla Afrika’nın birçok yerinde çok sayıda su kuyusu açtırdığı ve açılan bu kuyulara da şehitlerin isimlerini verdiği iddia edilmişti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin kuşağı programına konuşan Gamze Özçelik, Geçmiş yıllarda da benzer haberlerin çıktığını, sosyal medyada gündemde olan bu söylentilerin doğru olmadığını ifade etti.

Survivor 2020 yarışmacılarından Uğur Pektaş’ın eşi olan Gamze Özçelik, yıllar önce oyunculuk ve modellik kariyerini bir kenara bırakmış ve kendini hayır işlerine adamıştı.

Umuda Koşanlar Derneği Kurucu Başkanı olarak görev yapan Özçelik, dünyanın yoksul ülkelerindeki yardıma muhtaç insanların yüzlerini güldürmek için örnek bir mücadele sürdürmekte.

Instagram’da 1 milyona yakın kişi tarafından takip edilen eski oyuncu, yaptığı paylaşımlarla birçok takipçisinden dua ve övgü dolu yorumlar alıyor. İşte Özçelik’in beğeni toplayan paylaşımlarından bazıları…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ