MorTilki.Com

Aralık Ayında Evlenen Fenomen Gelin Hanife Gürdal Trabzon’da Düğün Yaptı

Aralık Ayında Evlenen Fenomen Gelin Hanife Gürdal Trabzon’da Düğün Yaptı

2019 Aralık ayında Kemal Ayvaz ile İzmir’de evlenen Hanife Gürdal, şimdi de Trabzon’da düğün yaptı. Fenomen gelin Gürdal’ın düğün fotoğrafları ise sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Geçtiğimiz yıllarda evlendirme programlarıyla tanıınmış bir sima haline gelen ancak aradığı doğru kişiyi bulamayan Hanife Gürdal, başını açtığı gerekçesiyle magazin gündeminde sıklıkla haber olmuştu. 2019 Aralık ayında ise sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Gürdal, fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile hayatını birleştirdi. İzmir’de gerçeklenen nikah merasiminde Trabzon’da düğün yapacağını söyleyen fenomen gelin geçtiğimiz haftalarda Trabzon’a gitmişti.

2 Şubat Pazar günü Trabzon‘da yapılan düğünde yeniden gelinlik giyen Gürdal’ın nedimeleriyle ve dış çekimde eşiyle olan düğün fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Kısa sürede ilgi odağı olan fotoğraflarda Gürdal’ın nikahta giydiği gelinliğe göre daha kapalı ve muhafazakar bir model tercih ettiği görülüyor.

Düğüne hazırlık aşamasında çok sayıda nedimesi olan Gürdal, nedimeleriyle birlikte objektiflere poz verdi. Ayrıca Gürdal’ın sırt kısmında ”Bride Hanife” yazılı olan kıyafeti dikkat geçti.

Aralık ayındaki nikahında göğüs dekolteli gelinlik giydiği gerekçesiyle eleştiri oklarının hedefi olan Hanife, Trabzon’daki düğününde daha muhafazakar bir gelinlik tercih etti. Önü tamamiyle kapalı ve kolları dantelli gelinliğiyle dış çekim için eşiyle birlikte objektiflere poz verdi. Hanife Gürdal ve eşi Kemal Ayvaz düğününe ait işte o fotoğraflar…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ