MorTilki.Com

Acun Ilıcalı ve 30 Yaş Küçük Sevgilisi Çağla Altunkaya Amerika’da Görüntülendi

Acun Ilıcalı ve 30 Yaş Küçük Sevgilisi Çağla Altunkaya Amerika’da Görüntülendi

Acun Ilıcalı ve sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Altunkaya Amerka’da görüntülendi. Super Bowl LIV’i izlemek için Amerika’ya giden Ilıcalı ve Altunkaya’nın görüntüleri ünlü sunucu Martha Stewart’ın çektiği selfie ile tesadüfen ortaya çıktı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın spora olan tutkusu sır değil. Dün akşam Super Bowl LIV’i yerinde izlemek için Amerika’ya giden ünlü isim sosyal medya hesabından bolca paylaşım yaptı. Ancak bu seyahatini yalnız gerçekleştirdiği düşünülüyordu. Ta ki ünlü sunucu Martha Stewart çektiği selfie fotoğrafını sosyal medyada paylaşana kadar.

Super Bowl LIV’i izleyenler arasında Amerikalı ünlü televizyon yüzü ve iş kadını Martha Stewart’da vardı. Stewart, Amerikan futbolu maçı esnasında selfie çekerek Instagram hesabında yayımladı. Söz konusu fotoğrafta, Acun Ilıcalı ve kensidinden 30 yaş küçük olan sevgilisi Çağla Altunkaya‘nın yanyana oldukları görülüyor.

Geçtiğimiz yaz aylarından beri 50 yaşındaki ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya‘nın aşk dedikoduları magazin dünyasında sıkça konuşuluyordu. İkilinin birlikte motora bindiği görüntüleri ve ardından bir teknede olan görüntüleri Ilıcalı ve Altunkaya’nın aşk yaşadığı söylentilerini doğrular nitelikteydi.

Son olarak  Martha Stewart’ın çektiği selfiede yan yana omuz omuza oldukları görüntülenen ikilininin beraberliği bu fotoğrafla birlikte bir anlamda teyit edilmiş oldu. Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ise Çağla Altunkaya hakkında sorulan soruya ”O konuda yorum yapmak istemiyorum ama çok küçük galiba” ifadelerini kullanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ