MorTilki.Com

Hadise, Cosmopolitan Dergisi İçin Verdiği Pozlarla Sosyal Medyayı Salladı

Hadise, Cosmopolitan Dergisi İçin Verdiği Pozlarla Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medya paylaşımlarıyla son günlerde adı gündemden düşmeyen Hadise, Cosmopolitan dergisinin çekimleri için objektiflerin karşısına geçti. Dergiye iş ve özel hayatı hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunan şarkıcı, pembe ceketiyle verdiği derin göğüs dekolteli pozlarını Instagram hesabında paylaştı.

22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelen sevilen şarkıcı, çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Dergi çekimleri için verdiği pozları sosyal medya hesabında yayınlayan Hadise, kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Hadise, derginin kapak çekimleri için poz verdiği sırada çekilen bir videosunu paylaştı. “Look towards me” (Bana doğru bak) notuyla paylaşılan video, bir saat gibi kısa bir sürede 1 milyonu aşkın takipçisi tarafından görüntülendi.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Look towards me ⚡

Hadise (@hadise)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dergiye verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan Hadise, bir erkekte aradığı özellikleri anlattı. Kendisiyle aynı işi yapan birine sıcak bakmadığını, nasıl oturup kalktığına ve kendini nasıl tanıttığına dikkat ettiğini söyledi.

Hayatına girecek erkeğin şarkıcılık dışında başka bir meslekte tanınan birisi olmasında sakınca olmadığını söyleyen Hadise, spor yapmayı çok sevdiğini ve günde mutlaka 10 km yürüyüş yaptığını açıkladı.

Sosyal medyada 11 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen Hadise, 2009 yılında katıldığı Eurovision süreci hakkında da konuştu. Henüz 22 yaşındayken katıldığı yarışma döneminde yaşadıklarını kimsenin bilmediğine değinen şarkıcı, ilerde bir kitap yazması durumunda o zorlu süreci mutlaka anlatacağını belirtti.

Hadise, o dönemde omuzlarına zorlu bir sorumluluk yüklendiğini, o yükü taşırken zorluklar çektiğini ve acısının birkaç yıl sonra çıktığına değindi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ