MorTilki.Com

Estetikli Ünlüler Furyasına Niran Yalaz da Katıldı! Son Haliyle Adeta Bambaşka Biri

Estetikli Ünlüler Furyasına Niran Yalaz da Katıldı! Son Haliyle Adeta Bambaşka Biri

Son yılların trend botoks ve estetik operasyon furyasına fenomen Niran Yalaz da katıltı. İşte Benim Stilim isimli moda programıyla tanınan Yalaz, estetikli son haliyle adeta bambaşka biri oldu.

Bir dönem Tv8 ekranlarında yayımlanan moda yarışma programı İşte Benim Stilim sayesinde birçok genç kadın tanınmış bir fenomen haline geldi. 23 yaşındaki Niran Yalaz da bunlardan biri. Son zamanlarda geçirdiği estetik operasyonlarla birlikte adeta bambaşka biri olan Yalaz’ın son hali oldukça şaşırtıcı.

Henüz 18 yaşındayken modellik yapmayan başlayan Niran Yalaz, 1996 Bursa doğumlu. Tam ismi Dilara Niran Yalaz olan genç fenomen İşte Benim Stilim’e katıldığı dönemde asıl hedefinin oyunculuk yapmak olduğunu söylemişti.

Etkin bir Instagram kullanıcısı olan Yalaz, geçtiğimiz yıllarda derin göğüs dekolteli pozlarını paylaşarak dikkat çekmişti. Son günlerde ise estetikli fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan genç fenomene olumlu ve olumsuz birçok yorum geliyor.

Burun estetiği ve çeşitli botoks uygulamalarıyla bambaşka bir yüze sahip olan Yalaz’a ”Adeta Evrim Geçirmişsin”, ”Bu ne güzellik böyle”, ”Yeni imajın harika olmuş, bayıldım!”, ”Sen gerçekten İşte Benim Stilim’deki Niran’mısın?”, ”Bu kız o kız olamaz” gibi beğeni dolu birçok yorum yapıldı.

Olumlu yorumlarla birlikte, Yalaz’ın takipçilerinden acımasız eleştirel yorumda bulunanlar da var. ”Parayı bulan zaman kaybetmeden burnunu yontturuyor”, ”Bu şimdi kendinin çok güzel olduğunu düşünüyordur”, Artık tüm ünlüler estetikle aynı yüze sahip oldu”, ”Fotokopi makinesinden çoğaltmış gibi estetikli olanların hepsi aynı yüze sahip” bu yorumlardan bazıları…

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ