MorTilki.Com

Olaylı Bir Şekilde Ayrılan Brad Pitt ve Jennifer Aniston Yeniden Birlikte Mi?

Olaylı Bir Şekilde Ayrılan Brad Pitt ve Jennifer Aniston Yeniden Birlikte Mi?

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlikte yıllar sonra ilk defa yeniden bir araya gelen çift, hayranlarının aklına yeniden mi birlikteler sorusunu getirmişti. İddialara göre; Brad Pitt ile Jennifer Aniston, magazin gündemine damga vuran o geceden sonra 5 defa gizli gizli buluşmuş.

Olaylı bir şekilde 2005 yılında ayrılan Brad Pitt ve Jennifer Aniston, SAG Ödülleri için düzenlenen törende yeniden buluşma fırsatı bulmuştu. Eski eşine barış çubuğu uzattığı iddia edilen Pitt, sahne arakasında eski eşi Aniston ile samimi bir şekilde görüntülenmişti.

Törene damga vuran bu olay günlerce gündemi meşgul etmişti. İki ünlü oyuncunun hayranları, basına yansıyan görüntülerinden ardından heyecanlanmış ve tekrar birlikte olmaları için sosyal medyada kampanyalar başlatmıştı.

Amerika’da yayınlanan bir magazin programda konuyla ilgili çarpıcı iddialarda bulunuldu. Uzun bir aranın ardından yeniden gecede buluşan çiftin sergilediği tavırların, Aniston ve Pitt aşkının yeniden alevlenmesinin ilk işareti olarak gösterildi.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston’a yakın olan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir kişi, canlı yayında programa telefonla bağlanarak ikilinin o geceden sonra 5 defa gözlerden uzak bir yerde görüştüğünü iddia etti.

Pitt’in evli olduğunu dönemde oyunculuk yaptığı bir filmdeki rol arkadaşı Angelia Jolie ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine eşi Jennifer Aniston’un açtığı boşanma davasıyla çiftin yolları ayrılmıştı.

Amerikalı ünlü ilişki yorumcuları, Brad Pitt’in eski eşi Aniston’un kıymetini yıllar sonra anladığını ve kendisini affettirmek için yılbaşı tatilinde Aniston’un evinin önünde sabahladığını iddia etti.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ