MorTilki.Com

Estetik Yaptıran Bahar Candan’ın Son Hali Estetiksiz Yüzünü Arattı

Estetik Yaptıran Bahar Candan’ın Son Hali Estetiksiz Yüzünü Arattı

Bir dönem TV8 ekranlarında yayımlanan İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasının dikkat çeken yarışmacısı Bahar Candan geçirdiği estetik operasyonlar nedeniyle bambaşka biri oldu. Kaş yapayım derken göz çıkaran Candan’ın son hali, önceki güzel yüzünü aratıyor.

İlk kez 2015 yılında televizyon ekranlarında görünmesiyle birlikte meşhur olan ve katıldığı programdaki tavırlarıyla dikkat çeken Bahar Candan, estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldı. Operasyonlar sonrasında geldiği son nokta ise hayli şaşırtıcı! 1998 doğumlu genç kadın son haliyle artık bambaşka biri. İşte, Bahar Candan’ın eski ve yeni hali…

2015 yılında ablası Nihal Candan’ın katıldığı İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasına katılarak kısa zamanda dikkatleri üzerine toplayan Bahar Candan 17 Şubat 1998 doğumlu.

Yarışmadaki çocuksu ses tonu ve sürekli ağlayıp gözyaşı dökmesiyle bilinen Candan kısa sürede fenomen oldu. Birçok yarışmacıyla tartışma yaşadı ve yaptığı ilginç açıklamalarla magazin dünyasında haberleri yer aldı.

Son olarak, Candan’da estetikli ünlüler kervanına katıldı. Ancak, geçirdiği operasyonlarla aradığı güzelliği tam olarak bulmuş değil. Estetikli fotoğraflarını görenler artık onu tanıyamıyor.

Yüzünün neredeyse her noktasına dolgu yaptıran Bahar Candan, fazla dolgular nedeniyle puffy face olarak bilinen yastık yüz hatlarına kavuştu. Bunlar arasında, dudak, yüz ve badem göz dolguları bulunuyor.

Takipçileri ise sürekli eleştirel yorumlarda bulunarak, eski halinin çok daha güzel olduğunu söylüyor.

Genç fenomenin geçtiğimiz Ağustos ayında bir arkadaşıyla tekme tokat kavga ettiği görüntüleri yayılmış ve günlerce magazin dünyasında gündem olmuştu. Görüntülerin sonrasında sosyal medyadan açıklama yapan Candan ”Arkadaşlar merhaba. Bundan 2,5 yıl önce yaşanılan bir olayın videosu bugün ortaya çıktı. O kız benim kardeşim gibidir, Melisa çok severim. 13 yaşındayken anneme küfretmişti. Onun için oldu yani, şu anda kardeş gibiyiz” ifadelerini kullanmıştı.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ