MorTilki.Com

Nusret Gökçe, Elazığ Depremi İçin Restoranlarından Toplanan Yardım Miktarını Açıkladı

Nusret Gökçe, Elazığ Depremi İçin Restoranlarından Toplanan Yardım Miktarını Açıkladı

24 Ocak Cuma akşamı meydana gelen deprem, Elazığ ve Malatya’da can kayıplarına neden olarak Türkiye’yi yasa boğmuştu. Sosyal medyada büyük üne sahip işletmeci Nusret Gökçe, dün depremzedeler için bir yardım kampanyası başlattığını duyurmuştu.

Çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından oluşturulan yardım kampanyalarına, aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu birçok kişi katıldı. Bu isimlerden birisi de restoran işletmesi zinciri patronu Nusret oldu.

Önceki gün Instagram hesabından konuyla ilgili bir gönderi paylaşan Nusret Gökçe, Türkiye’de faaliyet gösteren bütün restoranlarının bir günlük gelirini Elazığ depremi için bağışlayacağını duyurmuştu.

Nusret’in bu paylaşımı takipçilerinin destek ve tebrik yorumlarıyla dolup taştı. Birçok noktada bulunan Nusret restoranları, bu duyurun ardından rekor sayıda rezervasyon talebiyle karşılaştı.

37 yaşındaki ünlü işletme sahibi, daha önce de farklı yardım kampanyalarında elini taşın altına koyarak destekte bulunmuştu.

Erzurum’un Paşalı köyünde dünyaya gelen Nusret Gökçe, bölgedeki insanların faydalanabileceği 4.5 milyon lira değerinde bir tesis yaptırmıştı.

Instagram hesabında paylaştığı videolarla ün kazanarak 25 milyonu aşkın takipçiye ulaşan ve ortağı olduğu restoranların adını bütün dünyaya duyuran Nusret, bugün bir gönderi paylaşarak deprem için toplanan bağış miktarını açıkladı.

Sadece bir gün gibi kısa bir sürede 1 milyon 22 bin lira toplandığını açıklayan Nusret Gökçe, Instagram hesabından “Allahım sana çok şükür” notuyla bir fotoğrafını yayınlandı.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ