MorTilki.Com

Aleyna Tilki : 2020 Yılında İngilizce Bir Şarkı Çıkartacağım

Aleyna Tilki : 2020 Yılında İngilizce Bir Şarkı Çıkartacağım

Geçtiğimiz yıl eğitimini tamamlamak için Amerika’ya giden 19 yaşındaki pop şarkıcısı Aleyna Tilki, hayranlarına müjdeli haberi verdi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Tilki, ”Bu sene içerisinde İngilizce bir şarkı çıkartacağım” dedi.

Eğitimi için sıklıkla Amerika’ya giden pop müziğin genç isimlerinden Aleyna Tilki, hayranlarına yeni albüm müjdesi verdi. Zincirlikuyu’da bulunan bir alışveriş merkezinin çıkışında görüntülenen ünlü şarkıcı, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Yeni çıkaracağı albümü hakkında çeşitli ipuçları veren Tilki;

2020 yılı içerisinde İngilizce bir şarkı çıkartacağım. Daha sonrasında da albümü çıkarmayı düşünüyorum. Amerika hazırlıklarımı yapıyorum. Bu ay içerisinde tekrar gideceğim.” ifadelerini kullandı.

Amerikalı DJ Diplo ile Ses Kaydı Yapıyor

Eğitim ve müzik için sıklıkla Amerika’ya giden Aleyna Tilki‘nin, Amerikalı DJ Diplo ile birlikte çalıştığı biliniyor. İkili sıklıkla ses kayıtları yaparak yeni projeler üzerinde çalışıyor. Ayrıca, geçtiğimiz Kasım ayında genç şarkıcının Warner Music Group ile bir anlaşma sürecinde olduğu haberleri yayılmıştı. Tilki’nin çıkaracağı İngilizce şarkının bu anlaşma kapsamında olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Hakkında Hakaret ve Tehdit Suçlarından Dava Açılmıştı

9 Ocak tarihinde İtalya’ya gitmek üzere geldiği İstanbul Havalimanı’nda bir güvenlik görevlisi ve bir yolcuyla tartışan Tilki hakkında soruşturma başlatılmıştı. Söz konusu olayda, şikayetçi olan kişi, X-Ray cihazı için sıra bekledikleri esnada Aleyna Tilki’nin sıra beklemeden ön tarafa geçtiğini görünce uyardığını ve sonrasında Tilki’nin küfür ederek ”Seni buradan aldırırım” dediğini söyledi. Olaya müdahale eden güvenlik görevlisi de hakarete uğradığını açıkladı. Yolcu ve güvenlik görevlisi Tilki’den şikayetçi oldu.

Süreç sonunda Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında hakaret ve tehdit suçundan soruşturma başlatılan genç şarkıcı, kendisinden şikayetçi olan kişilerle uzlaşmak istediğini söyledi.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ