MorTilki.Com

Tuğba Ekinci, Bikinili Pozuyla Hadise ve Hülya Avşar’a Göndermede Bulundu

Tuğba Ekinci, Bikinili Pozuyla Hadise ve Hülya Avşar’a Göndermede Bulundu

Sivri ve sert çıkışlarıyla tanınan 42 yaşında şarkıcı Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından yeni bir polemik başlattı. Fit vücut hatlarına güvenen şarkıcı, ayna karşısında çektiği bikini fotoğrafıyla Hadise ile Hülya Avşar’a meydan okuduğunu açıkladı…

Birçok ünlü isim, son günlerde sosyal medya hesaplarından paylaştıkları cesur fotoğraf ve videolarla gündemden düşmüyor. Tuğba Ekinci, Instagram’dan yaptığı son paylaşımla bu isimlere gönderme yapmayı ihmal etmedi.

Giydiği iddialı sahne kıyafetleriyle konuşulan Hadise ve son yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelen Hülya Avşar’a, Tuğba Ekinci’den fotoğraflı bir yanıt geldi.

Geçtiğimiz günlerde Hadise ve Hülya Avşar’ın yaptıkları iddialı paylaşım ve açıklamalar, Tuğba Ekinci’nin dikkatinden kaçmadı.

Ekinci, bikinisi giyerek ayna karşısına geçti ve cep telefonun kamerasına yansıyan pozuyla, o iki ünlü isme meydan okuduğunu belirten bir gönderi paylaştı.

Şarkıcı, kısa sürede hayranlarından binlerce beğeni alan bikini pozunu, “Hadise ve Hülya Avşar’a meydan okuyorum. İkisi de hava sıkıyor, ikisini de severim.” notuyla paylaştı.

Hülya Avşar, bir davet çıkışı sırasında kendisine yöneltilen “Türkiye’nin en güzel kadını sizce kim?” sorusunu, “Ülkenin en güzel kadın benim” şeklinde cevaplamıştı.

Hadise, geçtiğimiz gün mayo benzeri sahne kostümüyle kısa bir video paylaşmış, bu görüntüler uzun süre sosyal medyada konuşulmuştu.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ