MorTilki.Com

Objektiflere Makyajsız Yakalanan İrem Sak, Hayalindeki Erkek Profilini Açıkladı

Objektiflere Makyajsız Yakalanan İrem Sak, Hayalindeki Erkek Profilini Açıkladı

Son dönemlerde yıldızı parlayan 33 yaşındaki oyuncu İrem Sak, bir alışveriş merkezinden ayrılırken magazin muhabirler tarafından makyaj bir şekilde görüntülendi. Güzel oyuncu, aşk hayatı hakkında kendisine yöneltilen sorulara samimi yanıtlar verdi…

Renkli sosyal medya paylaşımlarıyla sevenlerinin beğenisini kazanan İrem Sak, özel hayatı ve yeni projeleri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Doğal haliyle kameralara yakalanan oyuncu, görüntülendiğini fark edince şapkasıyla yüzünü gizlemeye çalıştı. Makyaj yapmadan dışarıya çıkmak zorunda kaldığını, bu haliyle görüntü vermek istemediğini söyledi.

Rol aldığı dizi, sinema ve televizyon şovlarındaki başarılı oyunculuğu ile şöhretin kapılarını aralayan oyuncu, yeni bir sinema projesinin hazırlığında olduğunu söyledi.

İrem Sak, aşk hayatında uzun zamandır bir hareketlilik olmadığını, eğer ilerde biriyle aşk yaşarsa o erkeğin nasıl bir karaktere sahip olmasını istediğini anlattı.

9 Şubat 1986 Sivas doğumlu olan oyuncu, “Hayatıma girecek kişi insan olsun, dünya vatandaşı olsun yeter. Daha doğrusu nefes alsın yeter. Tek kriterim nefes alması. Sevgiliye muhtaç değilim. Kendimle gerçekten çok güzel vakit geçiriyorum. Ben kendi kendimi mutlu edebiliyorum. Beni benden daha çok mutlu edebilecek biri olursa olur.” şeklindeki samimi ifadeleriyle sosyal medyada gündem oldu.

1.5 milyona yakın takipçisi olan ve sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanan İrem Sak, fotoğraf ve video paylaşımlarıyla hayranlarının beğenisini kazanıyor. İşte sevilen oyuncunun o paylaşımlarından bazıları…

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ