MorTilki.Com

Murat Yıldırım : Ramo Dizisi Twitter’da Engellendi!

Murat Yıldırım : Ramo Dizisi Twitter’da Engellendi!

Salı akşamları Show Tv ekranlarında yayımlanan Ramo dizisinin başrolü Murat Yıldırım, dizinin Twitter tarafından engellendiğini açıklayarak tepkisini dile getirdi. Başarılı oyuncu Yıldırım, ”Dün gece çok enteresan bir şey oldu! Ramo Twitter’da engellendi.” ifadelerini kullandı.

14 Ocak Salı tarihinde 1. bölümüyle ekrana gelen Murat Yıldırım başrollü Ramo dizisi reytinglerde yükselmeye devam ediyor. 21 Ocak akşamı 2. bölümüyle yayımlanan dizi, Total reyting sıralamasında birinci olarak zirveye yerleşirken AB sıralamasında ise dördüncü oldu. Dizinin izlenme oranının yükselerek ivme kazandığı son günlerde Ramo karakterini canlandıran Murat Yıldırım dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Ramo Dizisi Twitter’da Engellendi!

Geçtiğimiz akşam yurtdışı Twitter listelerinde trend olan dizinin Türkiye ortamında görülmesi engellendi. Ramo’nun Twitter trend listesinden çıkarılması başta başrol oyuncusu Murat Yıldırım olmak üzere birçok dizi hayranının dikkatini çekti. Olaya sitem eden Yıldırım;

Dün gece çok enteresan bir şey oldu! Ramo Twitter’da engellendi! Yurt dışından Türkiye trend listesinde bütün gece yüksek ilgi gördüğü ispatlanırken, Türkiye ortamında görülmesi engellendi! Aşağıda da ispatı. Reytinglerde bizi birinci yapan seyircimize boyun borcumdur…” dedi.

Usta oyuncu Murat Yıldırım’ın Ramo karakterini canlandırdığı dizide, kahramanımız Ramazan’ın haksızlığa karşı mücadele ettiği bir ortamda sevgi ve aile bağları çerçevesinde yaşanan aksiyon dolu olaylar konu ediniyor.

Oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat ve Cemre Baysel gibi başarılı oyuncuların bulunduğu Ramo dizisi her salı akşamı Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ