MorTilki.Com

Hadise, Instagram’dan Paylaştığı Kulis Videosuyla Yine Gündemi Sarstı

Hadise, Instagram’dan Paylaştığı Kulis Videosuyla Yine Gündemi Sarstı

Hadise, son dönemlerde eleştiri alan sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde kalça estetiği yaptırdığı yönündeki iddialarla gündeme gelen ünlü şarkıcı, cesur sahne kıyafetiyle kulisten bir video çekerek hayranlarıyla paylaştı…


Son günlerin en çok konuşulan ünlüleri arasında bulunan Hadise, yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Jürisi olduğu O Ses Türkiye programındaki renkli tavırları ve Instagram hesabından paylaştığı videolarla yılın en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Hadise, son paylaştığı kısa videoyla dikkatleri yeniden üzerine çekti.

Dekolteli sahne kıyafetleriyle paylaştığı fotoğraflar yüzünden bazı kesimlerin eleştirilerine maruz kalan şarkıcı, yaptığı son açıklamayla bu tür eleştirileri ciddiye almadığını söylemişti.

Hadise, söz konusu tepkilere aldırış etmediğini paylaştığı son video ile kanıtladı. Bir konseri sırasında kuliste ayna karşısında çektiği videoyla yine sosyal medyanın gündemine oturdu.

Mayo benzeri sahne kostümüyle odasındaki aynanın karşısında dans konusundaki hünerlerini sergileyen Hadise, ardından çok konuşulan o videoyu yayınlandı…

Hadise, Instagram hesabından hikaye olarak paylaştığı videoda, ilk olarak üzerinde bir montla arkası dönük şekilde poz verdi. Üzerindeki montu çıkarmasının ardından ortaya çıkan görüntü ise takipçilerinden tam not aldı.

Ekim ayında 34 yaşına girecek olan pop şarkıcısı, kalçasına estetik yaptırdığı yönünde bazı haberlerle gündemi gelmişti.

Hadise’nin jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasında sürekli oturması, eskisi gibi yerinden kalkarak şarkı söyleyenlere eşlik etmemesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ