MorTilki.Com

Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 16 Yıl Sonra 2020 SAG Ödülleri Töreninde Yeniden Aynı Karede

Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 16 Yıl Sonra 2020 SAG Ödülleri Töreninde Yeniden Aynı Karede

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, yılın en iyi ekran yüzlerinin seçildiği SAG Ödülleri töreninin bu yılki etkinliğinde renkli anlar yaşandı. Bir zamanlar evli olan ve olaylı bir şekilde ayrılan Brad Pitt ile Jennifer Aniston, törenin ardından yıllar sonra ilk defa bir araya gelerek görenleri şaşırttı…

Bu yıl 26. cısı düzenlenen törende, televizyon, sinema ve müzik dünyasından birçok yıldız isim bir araya geldi. Hollywood yıldızı Brad Pitt, ödül aldıktan sonra yaptığı konuşmayla geceye damga vuran isim oldu.

ABD’nin Los Angeles şehrinde gerçekleşen törende yaşananlar, dünya magazinin gündeminde günün en çok konuşulan haberi oldu. Gecede, eski ünlü çiftlerden Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in yolları 16 yıl sonra ilk defa yeniden kesişti.

Yıldız oyuncu Brad Pitt, Once Upon a Time in Hollywood isimli filmde gösterdiği başarıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. Ödülünü eline alan Pitt, yaptığı esprili konuşma ile o ana tanıklık edenleri gülümsetti.

Rol aldığı filmde canlandırığı karakterden bahseden oyuncu, “Karısıyla geçinemeyen bir adam” şeklinde bir cümle kurduktan sonra salondaki kameralar Jennifer Aniston’a odaklandı.

Sözlerine “Dürüst olalım, zor bir bölümdü. Yükseğe çıkan, gömleğini çıkaran ve karısıyla ilişki kuramayan bir adam. Büyük gerilim. Büyük” şeklinde devam eden Brad Pitt, konuşma sonrası eski eşi Aniston’dan alkış aldı.

Yaşanan o renkli anların ardından sahneye davet edilen Jennifer Aniston, The Morning Show isimli yabancı dizide gösterdiği oyunculuk performansıyla drama dizileri dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.

Eski eşi Brad Pitt, Aniston’un ödül aldıktan sonra yaptığı konuşmayı kulisten hayranlıkla izlerken kameralara yakalandı.

Evlilikleri ile bir döneme damga vuran iki ünlü oyuncu, ödül törenin bitmesinin ardından sahne arkasında yeniden karşılaştı.

22 yıl önce tanışan Aniston ve Pitt, iki yıllık bir ilişki sürecinden sonra 2000 yılında Malibu’da herkesten habersiz bir şekilde evlenerek hayatlarını birleştirmişti.

5 yıl mutlu bir evlilik yaşayan çiftin ilişkisi, Aniston tarafından açılan boşanma davası sonrasında bitmişti. Ünlü oyuncunun bu kararı almasındaki neden ise Pitt tarafından aldatılmasıydı.

Brad Pitt, o dönemlerde Angelina Jolie ile birlikte Mr. and Mrs. Smith isimli sinema projesinde rol almıştı. Bu filmin çekimleri sırasında Jolie ile yeni bir aşka yelken açarak karısını aldatmıştı.

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ