MorTilki.Com

Hakaret ve Tehdit Suçlarından Soruşturma Başlatılan Aleyna Tilki : Uzlaşmak İstiyorum

Hakaret ve Tehdit Suçlarından Soruşturma Başlatılan Aleyna Tilki : Uzlaşmak İstiyorum

9 Ocak 2020 tarihinde İtalya’ya gitmek üzere geldiği İstanbul Havalimanı’nda olay çıkaran Aleyna Tilki hakkında Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Savcılığa ifade veren Tilki, kendisinden şikayetçi olan kişilerle uzlaşmak istediğini söyledi.

9 Ocak Perşembe günü İtalya’ya gitmek için İstanbul Havalimanı’na gelen genç şarkıcı Aleyna Tilki, bir yolcu ve bir güvenlik görevlisiyle tartışarak olay çıkardı. Şikayetçi olan kişi, X-Ray cihazı için sıra bekledikleri esnada Aleyna Tilki’nin sıra beklemeden ön tarafa geçtiğini görünce uyardığını ve sonrasında Tilki’nin küfür ederek ”Seni buradan aldırırım” dediğini söyledi. Şikayetçi kişinin polis çağırılmasını istediği anda genç şarkıcı beklemeyerek olay yerinden uzaklaşmaya çalıştı.

Olay yerinden hızla uzaklaşmaya çalışan Aleyna Tilki’yi durdurmaya çalışan güvenlik görevlisi de hakarete uğradı. Bunun üzerine, yolcu Ünal A. ve güvenlik görevlisi Neslihan Ö. genç şarkıcıdan şikayetçi oldu.

Hürriyet’in haberine göre, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında hakaret ve tehdit suçundan soruşturma başlatılan 19 yaşındaki Aleyna Tilki, kendisinden şikayetçi olan kişilerle uzlaşmak istediğini söyledi.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ