MorTilki.Com

Vatan Şaşmaz’ın Katili Filiz Aker’in Yıllar Önce Yaptığı Açıklamada Şoke Eden Detay

Vatan Şaşmaz’ın Katili Filiz Aker’in Yıllar Önce Yaptığı Açıklamada Şoke Eden Detay

27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’daki bir otelde Vatan Şaşmaz’ı tabancasıyla öldürüp ardından intihar eden Filiz Aker’in 1993 yılında gazeteye verdiği demeç günyüzüne çıktı. Söz konusu röportajda Aker, ”Erkeğimi başka biri ile görürsem hiç acımam, orada gebertirim” ifadelerini kullanmış.

Henüz 42 yaşındayken kaldığı otel odasında tabancayla sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz‘ın katili Filiz Aker‘in yıllar önce bir gazete röportajında söyledikleri ortaya çıktı. 1993 yılındaki bu röportajda Aker’in söyledikleri kan dondurdu.

Söz konusu röportaj 1993 yılında gazeteci Sema Denker ile yapılmış.  Filiz Aker’in cinayetten 24 yıl önce yaptığı bu röportajda ”Erkeğimi çok kısmanırım. Onu bir başkasıyla görürsem hiç acımam, orada gebertirim” demiş. Açıklamaların yer aldığı gazete küpüründe, Filiz Aker’in ”Bacaklarımı çok beğenirim ve feminist değilim” gibi çeşitli sorulara verdiği cevaplar da bulunuyor.

27 Ağustos 2017’de Ne Olmuştu?

8 Ocak 1975 doğumlu oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz, İstanbul Beşiktaş’ta kaldığı otel odasında eski manken Filiz Aker’in tabancayla sırtından vurması sonucu yaşamını yitirdi. Aynı silahla kafasına ateş ederek intihar eden Filiz Aker’de olay yerinde hayatını kaybetti.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ