MorTilki.Com

Kim Kardashian, Yeni Saç İmajı ve İddialı Mayokinisi İle 2020 Tatil Sezonunu Açtı

Kim Kardashian, Yeni Saç İmajı ve İddialı Mayokinisi İle 2020 Tatil Sezonunu Açtı

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden Kim Kardashian, yılın yorgunluğunu üzerinden atmak için soluğu Meksika sahillerinde aldı. Tatil sezonunu bu yıl erken açan Kardashian, örgülü yeni saç stili ve mayokinisiyle dikkatleri üzerine çekti.

İlerleyen yaşına rağmen verdiği bikinili pozlar, giydiği cesur kıyafetler ve sıradışı vücut hatları ile meraklı bakışları üzerine çekmeyi başaran Kim Kardashian, 2020’nin ilk tatili için Meksika sahillerini tercih etti.

Geride bıraktığımız yıl, kendi tekstil ve kozmetik markasının tanıtımları için yoğun bir çaba sarf eden televizyon yıldızı, geceliği 7 bin dolara bir oda kiraladı.

Yoğun iş temposuna yenik düşen Kardashian, yeni aldığı bronz renkli mayokinisini giyerek kendini denizin serin sularının içine bıraktı.

21 Ekim 1980 doğum tarihli olan 39 yaşındaki Kardashian, zenginlerin uğrak yeri olan Cabo San Lucas plajlarında geçirdiği o keyifler anlarda etraftaki magazin muhabirlerinden habersizdi.

Bir süre sonra görüntülendiği fark eden yıldız, ince şekilde ördüğü uzun saçları, cüretkar mayokinisi ve kıvrımlı vücut hatlarıyla sahildeki diğer tatilcilerin beğenisini topladı.

Instagram’da 157 milyon kişi tarafından takibe alınan Kardashian’ın yanında kardeşlerinin olmaması dikkatlerden kaçmadı. Bir süre önce ailesiyle bazı sorunlar yaşayan ünlü fenomen, tek başına çıktığı tatilde hoşça vakit geçirdi.

Çevrede bulunanların meraklı bakışlarından rahatsız olan Kim Kardashian, ilerleyen dakikalarda sahilden uzaklaşarak konakladığı lüks otele döndü…

MorTilki.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ