MorTilki.Com

Eski Gelin Adayı Solmaz Çiros Aldığı Kilolar Yüzünden Bambaşka Biri Oldu

Eski Gelin Adayı Solmaz Çiros Aldığı Kilolar Yüzünden Bambaşka Biri Oldu

Geçtiğimiz yıllarda Show Tv ekranlarında yayımlanan ”Evleneceksen Gel” programının popüler gelin adaylarından Solmaz Çiros’un son hali şoke etti. Aldığı kilolar yüzünden bambaşka biri olan Çiros, eleştiri oklarının hefedi oldu.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen evlendirme programı Evleneceksen Gel‘in popüler gelin adayı Solmaz Çiros‘un son halini görenler tanımakta zorlanıyor. O dönem oldukça zayıf olan eski gelin adayı şimdilerde oldukça kilo almış durumda.

Programda yaptığı kalça dansı ve zayıf haliyle hafızalara kazınan gelin adayının son günlerde fazla kilolarla başı dertte. Kilolu hali yüzünden sürekli takipçilerinin eleştirilerine maruz kalan Çiros, artık bambaşka biri.

Fazla kiloları özellikle kalça ve göbek kısmından bariz belli olan Çiros, sosyal medyada sürekli eleştirel yorumlar alıyor. ”Çok fazla kilo almışsın, bu ne hal böyle?”, ”Sen hangi ara böyle şiştin?”, ”Yoksa hamilemisin? Bu göbeğin başka izahı olamaz” o yorumlardan bazıları…

Evlendirme programlarını için yayın yasağı getirilmesinin ardından TV8 ekranlarında yayımlanan günlük dizi Aşk-ı Roman‘da rol aldı. Dizinin reyting kurbanı olarak final yapasıyla Solmaz Çiros farklı etkinliklerde sahne almaya başladı.

Son olarak İzmir Alsancak’ta güzellik salonu açan Solmaz Çiros, aynı zamanda sahne almaya devam ediyor. Ayrıca, geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı için bir de klip çektiği biliniyor.

İzmirli olan Solmaz Çiros 1997 doğumludur. 4 çocuklu Roman bir ailenin kızıdır. Eğitim hayatını 8. sınıfa kadar devam ettirebilmiştir. Evlilik programlarına katılan Solmaz, bu sayede Türkiye’de tanınan bir sima haline gelmiştir.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ