MorTilki.Com

Highlander Dizisinin Ünlü Aktörü Stan Kirsch Evinde Ölü Bulundu!

Highlander Dizisinin Ünlü Aktörü Stan Kirsch Evinde Ölü Bulundu!

Bir döneme damgasını vuran Highlander dizisinin ünlü aktörü Stan Kirsch, Los Angeles’taki evinde ölü bulundu. 51 yaşındaki ünlü yıldızın evinin banyosunda kendini asarak intihar ettiği doğrulandı.

1992 ile 1998 yılların arasında yayımlanan dönemin popüler dizilerinden Highlander‘da altı sezon boyunca Richie Ryan karakterini canlandıran 51 yaşındaki Stan Kirsch, Los Angeles’ta yaşadığı evin banyosunda ölü bulundu. Ünlü aktörün evinin banyosunda intihar ederek hayatını sonlandırdığını karısı Kristyn Green doğruladı.

Evlerinin banyosunda kocasının cansız bedeniyle karşılaşan Kristyn Green, ambulans çağırdı ancak sağlık ekipleri geldiğinde yapılabilecek bir şey kalmamıştı. Stan Kirsch’in ölüm nedeni kayıtlara intihar olarak geçti.

15 Temmuz 1968 doğumlu olan Stan Kirsch kariyeri boyunca Highlander, General Hospital ve JAG gibi projelerde başarıyla rol aldı. Ayrıca Friends dizisinin ilk sezon bölümlerinden birine konuk oyuncu olarak katıldı. Son yıllarda Los Angeles’taki kendilerine ait olan Stan Kirsch Studios‘ta eşiyle birlikte oyuncu antrenörü olarak çalışıyordu.

Kocasının ölüm haberini sosyal medya hesabından doğrulayan Kristyn Green kısa bir açıklama yaparak; ”Sevgisini ve desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Tüm metinlere, çağrılara, e-postalara cevap veremedim ancak hepsini okudum veya dinledim. Hepinizin sevgisini üzerimde hissediyorum. Bu zor günlerimde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuza dek minnettarım.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ