MorTilki.Com

Neslihan Doğrusöz ile Sevda Demirel Evleniyor! ”Davullu Zurnalı Düğünümüz Olacak”

Neslihan Doğrusöz ile Sevda Demirel Evleniyor! ”Davullu Zurnalı Düğünümüz Olacak”

Cinsiyet değiştirme operasyonlarının ardından ”Doruk” ismini alan Neslihan Doğrusöz, bir süredir aşk yaşadığı Sevda Demirel ile evlenme kararı aldı. Davul ve zurna eşliğinde düğün yapacaklarını söyleyen ünlü çift, Nişantaşı’nda yüzük beğendi.

Bir dönem TV8 ekranlarında yayımlanan moda yarışması İşte Benim Stilim’e katılan ve ünlü bir isim haline gelen Neslihan Doğrusöz, ameliyatsız cinsiyet değiştirme operasyonlarıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz aylarda yaptığı bekaret açıklamasıyla adından sıkça söz ettiren ünlü ismin son olarak Sevda Demirel ile sevgili olduğu biliniyordu.

Ünlü çift geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda bir kuyumcuda görüntülendi. Düğün hazırlıklarına başlayan Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel çifti birlikte yüzük beğendi. Bu esnada magazin muhabirleri tarafından görüntülenen sevgililer, kısa bir açıklamada bulunarak davullu zurnalı düğün yapacaklarını söyledi.

Magazin muhabirlerinin sorularına samimi cevaplar veren Sevda Demirel, ”Evlilik kararı aldığımız doğrudur. Öncelikle ailelerimiz tanışacak. Sonrasında davullu zurnalı bir düğünümüz olacak. Davul ve zurna eşliğinde yapılacak düğün zaten hep hayalimde olan bir şeydi.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz Eylül ayında Gazeteci Sibel Arna’nın YouTube kanalında yayımlanan ”Sibel Arna ile Sırrı Nedir?” isimli programa katılan Neslihan Doğrusöz, cinsiyet değiştirme sürecinde yaşadıklarını ve halen bakire olduğunu şu ifadelerle dile getirmişti :

Küçük yaşlardan bu yana kendimi hep erkek gibi hissettim. Ablalarımın yatak odalarında Tarkan’ın posteri varken benim odamda Ahu Tuğba ve Hülya Avşar’ın posterleri asılı dururdu. Bir kız arkadaşım vardı ama ailelerimiz bilmediği için kanka gibi takılıyorduk. El ele gezen çiftlere her zaman özendim.

Bugüne dek hiç erkek arkadaşım olmadı. Süreçten önce de bakireydim. Değişimden önce erkeklerden bir teklif geldiğinde ‘sen gaysin herhalde, erkeklerden hoşlanıyorsun’ diyordum. Benimle sevgili olmak isteyen erkeklerle her zaman kankaya bağlıyorduk olayı. Hiçbir zaman bir erkekten hoşlanmadım.

Toplum baskısı, aile korkusu derken değişim için oldukça geç kaldım. Ailem artık beni çok destekliyor. 18 yaşıma geldiğimde ailemden uzaklaşmak istedim çünkü annem benim bokserlarımı yıkamak zorunda değil ya da babam benim erkek parfümlerimi görmek zorunda değil. Babam eski aktörlerdendi Tufan Doğrusöz.

Erkeklik hormonu için testosteron kullanıyorum. Bu da sinir yapan bir şey. Spor yaptığım için vücudumda değişiklikler olmaya başladı. 11 Saat süren sakal ektirme işlemi yüzünden çok acı çektim. O esnada uyuşturdukları için acımadı ama sonrasında ağrılarım oldu.

Diğer yandan, Sevda Demirel’in annesi, kızının yeni ilişkisini öğrenince baygınlık geçirdiğini söylemiş ve ”Kızım duygu durum bozukluğu yaşıyor olmalı” ifadelerini kullanmıştı. Demirel’in annesinin bu sürpriz evlilik kararına nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ