MorTilki.Com

Eşiyle Olan Fotoğraflarını Sildi! Hanife Gürdal Boşanıyor mu?

Eşiyle Olan Fotoğraflarını Sildi! Hanife Gürdal Boşanıyor mu?

Geçtiğimiz Aralık ayında Kemal Ayvaz ile ani evlilik kararı alan yeni gelin Hanife Gürdal, kocası Kemal Ayvaz ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından sildi. Ardından Instagram hesabını gizleyen eski gelin adayı, Hanife Gürdal boşanıyor mu? Sorusunu gündeme getirdi.

Geçtiğimiz yıllarda gündüz kuşağında yayımlanan ve sonrasında yasaklanan evlilik programları sayesinde tanınmış bir yüz haline gelen Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkarmış ve magazin dünyasında günlerce konuşulmuştu. Bir dönem benzin istasyonunda pompacı olarak çalışan Gürdal, geçtiğimiz Aralık ayında ani bir kararla nikah masasına oturarak Kemal Ayvaz ile evlenmişti.

Eşiyle Olan Fotoğraflarını Sildi, Sosyal Medya Hesabını Gizledi!

Yalnızca ailelerin katılımıyla gerçekleştirilen mütavazi bir düğünle evlenen Gürdal’ın eşiyle olan fotoğraflarını sosyal medyadan silmesi ve hesabını gizlemesi kafa karışıklığına neden oldu. Henüz evleneli 1 ay bile olmamışken yeni gelinin bu hamlesi, Hanife Gürdal boşanıyor mu? Sorusunu gündeme getirdi. Gürdal, konuyla ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz günlerde bir video yayımlayan Hanife Gürdal, kocasına müstehcen fotoğraflar yollayan evli kadınları ifşa ederek savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı. Gürdal paylaştığı videoda şu sözleri sarfetti :

”Özelden veya yorumdan şahsımıza, ailemize, kişilik haklarımıza ve namusumuza kadar küfür, hakaret edip de karşılığında küfür ve hakaret duyduğunuzda ağlamayın. Oyunu kurallarına göre oynayın. Bizim de ağzımız armut toplamıyor. Ben muhatap olmama taraftarıyım ama bir erkek gururuyla Kemal tabi ki de altında kalmaz. Gerekli mecralara başvurur, buna gerek duymadığı zaman da sizin seviyenize düşüp küfürlerinize ve hakaretlerinize aynı şekilde cevap verir. Sonra kalkıp da ‘Kocan benim çoluğuma çocuğuma, karıma, kocama küfür etti’ diyerek ağlamayın.

Benim hakkımda olur olmaz şeyler söylerseniz benim kocam tabi ki sessiz kalmayacak. Siz bana küfür ve hakaret ederseniz Kemal de size eder. Küfür ettiyseniz küfürünüze küfürle karşılık verildiğinde ağlamayacaksınız. Tazminatlarınızdan geçineceğiz. Kemal de bundan sonra çalışmayacak ben de çalışmayacağım. O ettiğiniz küfürlerin tazminatlarıyla geçineceğiz. Bunun hakkında yeni kararlar çıktı alalen haklarımız savunuluyor. Yüzde 70 vererek avukatlarla çalışıyoruz. Hatta yüzde 100’ü avukatların olsun ben yeter ki sizin kıvrandığınızı göreyim. Rezilsiniz, aşağılıksınız. İyileri tenzih ediyorum.”

Hanife Gürdal ve Kemal Ayvaz çiftinin ayrılık dedikodularını gündeme getiren son gelişmeler sonrasında nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ