MorTilki.Com

Rapçi Ezhel, Lise Yıllarında Çekilmiş Ergen Pozlarıyla Hayranlarını Şaşırttı

Rapçi Ezhel, Lise Yıllarında Çekilmiş Ergen Pozlarıyla Hayranlarını Şaşırttı

Gerçek ismi Ömer Sercan İpekçioğlu olan rap şarkıcısı ve söz yazarı Ezhel, sosyal medya hesabından yaptığı ilginç paylaşımlarla sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Ünlü rapçi, Instagram hesabından öğrencilik dönemine ait lise fotoğraflarını yayınlandı.

Birçoğumuzun yakından tanıdığı ünlü isimler, geçmiş yıllarda çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Bu akıma son katılan isim ünlü rap şarkıcısı Ezhel oldu. Lise günlerinde sınıf arkadaşlarıyla birlikte verdiği pozları takipçileriyle paylaşan rapçi, ergenlik dönemine ait bu fotoğraflarıyla sosyal medyanın gündeminde.

Çıkardığı rap albümleri ile gençlerin gönlüne taht kuran 29 yaşındaki Ezhel, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden. Geçtiğimiz günlerde vatani görevini tamamlayarak konser maratonuna kaldığı yerden devam etmeye başlayan rapçi, yaptığı son paylaşımla sevenlerini maziye götürdü.

Ezhel’in Instagram hikayesinde ilk defa paylaştığı ergen halleri, sosyal medyada günün en dikkat çeken ünlü paylaşımlarından oldu.

Hayranları, genç yaşlarda rap müzikle ilgilenmeye başlayan Ezhel’in lise döneminde çekilmiş fotoğrafları ile ilk defa karşılaştı.

1 Temmuz 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ömer Sercan İpekçioğlu, öğrencilik yıllarında da rap müzik tutkunuydu.

Doğup büyüdüğü şehir olan Ankara’nın mahalle kültürünü bestelediği şarkılara aktaran Ezhel, çıkardığı single ve albümlerle rap müziğin daha popüler olmasına katkıda bulunmuştur.

Müziğe genç yaşta merak salan Ezhel, saz, gitar ve ney gibi birçok müzik aletini çalabilmektedir. 2011 yılında arkadaşları ile birlikte “Sekiz” şarkısını seslendirdikten sonra rap camiasında tanınır hale gelmiştir.

MorTilki.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ