MorTilki.Com

”Migrenim Tuttu” Diyerek Bacak Pozunu Paylaşan Duygu Özaslan Alay Konusu Oldu

”Migrenim Tuttu” Diyerek Bacak Pozunu Paylaşan Duygu Özaslan Alay Konusu Oldu

YouTuber Duygu Özaslan, ”Yılda bir kez olan migren atağı günü bugünmüş” diyerek bacak pozunu paylaştı. Genç kadının bu ilginç paylaşımı takipçileri arasında alay konusu oldu.

Şarkıcı Mustafa Sandal ile aşk yaşadığı yönünde haberler yayılan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan bacak pozuyla trend oldu. Migren krizi yaşadığını söyleyen genç YouTuber, ” Yılda bir kez olan migren atağı günü bugünmüş” notuyla bacak pozunu paylaştı. Bu ilginç paylaşımı gören takipçileri, bacak fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşarak Özaslan’ı tiye aldı.

Üniversite eğitimini yarıda bırakarak YouTuber olmaya karar veren sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan’ın Instagram üzerinde 1.5 Miyon, Youtube’da ise 3 Milyon civarında takipçisi bulunuyor. Genç fenomen,kendisinden 21 yaş büyük Mustafa Sandal ile dans ederek şarkı söylemişti. Ayrıca ikilinin birlikte bolca vakit geçirdiği biliniyor.

YouTube üzerinden çektiği videoları yayımlayıp kısa sürede tanınan biri haline gelen Duygu Özaslan’ın, daha önce de Kerem Bursin ile aşk yaşadığı yönünde haberler ortaya atılmış ancak Özaslan iddiaların gerçek olmadığını söylemişti.

Duygu Özaslan’ı Tiye Alan Takipçilerinin Paylaşımlarından Birkaçı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ