MorTilki.Com

3 Aydır Süren Ayrılık Sona Erdi! Miray Daner ve Kubilay Aka Barıştı

3 Aydır Süren Ayrılık Sona Erdi! Miray Daner ve Kubilay Aka Barıştı

Genç dizi oyuncusu Miray Daner, kendisi gibi oyunculuk yapan Kubilay Aka ile 2 yılı aşkın süredir devam eden ilişkisini Ağustos ayında sonlandırmıştı. Kısa bir süre ayrı kalan çift, ilişkilerine bir şans daha verme kararı alarak hayranlarını sevindirdi.

Geride bıraktığımız günlerde adı Hilal Altunbilek ile anılan oyuncu Kubilay Aka, magazin gündemine bomba gibi düşen bu olay nedeniyle sevgilisi Miray Daner tarafından terk edilmişti.

Sevilen çift, bu dedikoduların ardından sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapmış ve ayrılık haberlerini doğrulamıştı. 24 yaşındaki genç oyuncu Kubilay Aka, bu ayrılık sürecinde ayrıldığı sevgilisinden ikinci bir şans istedi.

3 aydır devam eden bu ayrılık süreci, Miray Daner’in Kubilay Aka’yı affetmesiyle sona erdi ancak Daner’in barışmak için bir şart koştuğu iddia edildi.

20 yaşındaki dizi ve sinema oyuncusu Miray Daner, Kubilay Aka’nın menajerliğini yapan Ufuk Ergin ile bir daha görüşmemesi karşılığında barıştı. Güzel oyuncunun bu şartının nedeni olarak da sevgilisini Hilal Altunbilek ile Ufuk Ergin’in tanıştırmış olması gösterilmişti.

Kubilay Aka, yıllardır yakın dostu ve menajerliğini yapan Ufuk Ergin ile olan işlerine son verdi ve sevgilisinin bu zor şartını kabul etti. Şu an Çukur isimli dizide oyunculuk yapan Aka, aldığı bu karar sonrası Miray Daner tarafından affedildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ