MorTilki.Com

Uzun Saçlarını Kestiren Can Yaman, Yeni İmajıyla Sosyal Medyanın Gündeminde

Uzun Saçlarını Kestiren Can Yaman, Yeni İmajıyla Sosyal Medyanın Gündeminde

Geçtiğimiz haftalarda yaptığı libido açıklamasıyla gündem olan ve sonrasında İspanya’da bir kadın hayranına verdiği cevapla tepki çeken Can Yaman, son haliyle yeniden gündeme geldi. Sinekkaydı sakal tıraşı olup, saçlarını kısacık kestiren Yaman, özellikle kadın hayranlarından övgü dolu yorumlar aldı.

Bedelli Askerlikten Faydalanacak

Kısa zaman sonra bedelli askerlikten faydalanacağı öğrenilen oyuncu Can Yaman, İzmir’de yapacağı vatani görevi öncesinde saçlarını kestirdi. Kuaförünün paylaştığı fotoğrafta Yaman’ın sinek kaydı sakal tıraşı olduğu ve saçlarını kısacık kestirdiği görülüyor. Yakışıklı oyuncunun yeni imajına kısa sürede yüzlerce beğeni ve övgü dolu yorumlar geldi.

Seni Sadece Saçtan İbaret Sananlara Gelsin

30 yaşındaki genç oyuncunun sakalsız ve kısa saçlı haline özellikle kadın hayranları sosyal medyadan övgü dolu yorumlar yağdırdı. Hayranlarından biri, ”Seni sadece saçtan ibaret sananlara gelsin. Çok iyi. Baya baya baya iyi” yorumunu yazarken bir diğeri ”Her hali muazzam baya baya yakışıklı asker olmuş” ifadelerini kullandı.

Gümdemden Düşmüyor!

Son zamanlarda magazin dünyasında sürekli gündem olan Can Yaman, geçtiğimiz haftalarda ”Başrol oynayan çiftin libidosunun yüksek olması lazım” sözleriyle tepki çekmişti. Bu açıklamanın ardından, İspanya’da büyük bir hayran kitlesinin olduğu bilinen genç oyuncu orada bir programa katıldı. Bir kadın hayranının, “Bize bu dünyadan olduğunu kanıtlayan bir şeyler söyleyebilir misin?” sorusuna “Arka odaya geçelim, orada kanıtlayayım” cevabını vermişti.

Bu talihsiz açıklamalarının ardından Can Borcu isimli başrol oynayacağı dizinin iptal edildiği duyurulmuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ