MorTilki.Com

Ünlü Pop Yıldızı Miley Cyrus, Kısa Saçlı Yeni İmajını Takipçilerinin Beğenisine Sundu

Ünlü Pop Yıldızı Miley Cyrus, Kısa Saçlı Yeni İmajını Takipçilerinin Beğenisine Sundu

27 yaşındaki ABD’li ünlü şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus, 2020 yılına imaj değişikliği yaparak girdi. Son çıkardığı albümle ülkesinde müzik listelerinin zirvesine yerleşen şarkıcı, kısa saçlı yeni imajını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Uzun zamandır imaj değişikliği yapmayan Miley Cyrus, yeni halini Instagram hesabında paylaşarak hayranlarını şaşırttı. Söz konusu paylaşım şarkıcının genç hayranlarından tam not aldı.

Uzun saçlarına veda eden Cyrus, “Yeni saç. Yeni yıl. Yeni müzik.” notuyla yayınlandığı kısa saçlı hali ile dikkatleri üzerine çekti. Amerikalı şarkıcının yakın arkadaşları Miley Cyrus’un doğru bir karar verdiğini, kısa saç modelinin onu daha genç gösterdiğini söyledi.

Miley Cyrus, daha önce de bu tür imaj değişiklikleri yaparak hayranlarının karşısına çıkmıştı anca saçlarını hiç bu modelde kestirmemişti. 

Instagram’da 100 milyonu aşkın kişi tarafından takip edilen şarkıcının bir arkadaşı, “Bu kısa sarı saçlar seni on yıl geriye götürmüş.” şeklindeki yorumuyla Miley Cyrus’u destekledi.

Şarkıcının yeni imajına ünlü meslektaşlarında da yorumlar geldi. Amerikalı ünlü aktris Vanessa Hudgens, Cyrus’un saçlarını kısa kestirmesini büyük bir cesaret örneği olarak değerlendirdi ve çok güzel olduğunu ifade etti.

2020 yılında sevenlerinin karşısına yeni bir albümle çıkmak için hazırlıklar yaptığını söyleyen Cyrus, bu albümde yer alacak şarkıların oldukça iddialı olduğunu ve yeni yılın müzik kariyeri için verimli bir dönem olacağını düşündüğünü söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ