MorTilki.Com

Selena Gomez, Hawaii Tatilinde Zehirli Denizanası Saldırısına Uğrayarak Yaralandı

Selena Gomez, Hawaii Tatilinde Zehirli Denizanası Saldırısına Uğrayarak Yaralandı

27 yaşındaki ünlü Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, 2020’nin ilk tatili için yakın dostlarıyla birlikle soluğu Hawaii adalarında aldı. Sahilde serin suların keyfini çıkaran şarkıcı, denizanası saldırısı sonucu bir anda acılar içinde yere yığıldı…

Katıldığı davet ve ödül törenlerinde giydiği cesur dekolteli kıyafetlerle sıkça gündeme gelen Selena Gomez‘in tatili, başına gelen talihsiz olay nedeniyle kabusa döndü.

Dünyanın birçok ülkesinden geniş hayran kitlesi bulunan Gomez, sahilde arkadaşlarıyla birlikte eğlenirken denizanası teması nedeniyle zehirlendi.

Zehirlenme nedeniyle bir anda acılar içinde yere düşen ABD’li yıldızın yanında bulunan arkadaşları, o anlarda Gomez’e ne olduğuna anlam veremedi.

Zor anlar yaşayan Selena Gomez, kendisine yardım etmeye çalışan arkadaşlarına ayağında bir ağrı olduğunu söyledi. Pop yıldızını yerden kaldırmaya çalışan bir dostu, uzaklaşmaya çalışan denizanasını fark etti.

Olayın ciddi bir denizanası sokması olduğunu anlayan bir arkadaşı, Gomez’i sırtına alarak vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna yetiştirdi.

Selena Gomez’e ilk müdahaleyi yapan doktor, ünlü şarkıcının Physalia physalis olarak bilinen ve dünyanın en tehlikeli denizanası türlerinden birisi tarafından zehirlendiğini söyledi.

Tatili kabusa dönen Selena Gomez, arkadaşları tarafından kısa sürede sağlık kuruluşuna yetiştirilerek yapılan tedavi sonucu, denizanası saldırısından ciddi yaralar almadan kurtulmayı başardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ