MorTilki.Com

Tuğba Özay’ın Matematik Hesabı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Tuğba Özay’ın Matematik Hesabı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Show Tv ekranlarında yayımlanan Kuaförüm Sensin isimli programın jürilerinden Tuğba Özay, yılbaşı ikramiyesiyle ilgili yaptığı matematik hesabı nedeniyle alay konusu oldu. Özay, ”Büyük ikramiye 80 Milyon Liraymış. Bu para bana çıksa, ülkenin nüfusuda 80 Milyon olduğuna göre her vatandaşa birer milyon Lira dağıtırdım, ülke biraz şahlanırdı” dedi.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayımlanan Show Tv’nin yarışma programı Kuaförüm Sensin‘in yeni bölümünde, manken Tuğba Özay şaşkınlık veren bir açıklama yaptı. Programda jüri olarak bulunan Özay, büyük yılbaşı ikramiyesinin kendisine çıkması durumunda, her vatandaşa 1’er milyon vereceğini söyledi.

80 Milyonmuş galiba büyük ikramiye. Ülkenin nüfusu da 80 Milyon olduğuna göre herkese birer milyon dağıtırdım, ülke biraz şahlanırdı en azından” ifadelerini kullanan Özay’ın bu akılalmaz matematik hesabı stüdyoda şaşkınlık yarattı.

Programın diğer jürileri ”Kişi başı 1 Milyon değil, 1 Lira düşüyor” sözleriyle Özay’ı uyarınca ”Herkese 1 Lira dağıtırdım o zaman” diyerek yaptığı gafı telafi etmeye çalıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ