MorTilki.Com

Barbie Bebeğin Sevgilisi Ken Doll’e Benzemek İçin Estetik Yaptıran Rodrigo Alves Bambaşka Biri Oldu

Barbie Bebeğin Sevgilisi Ken Doll’e Benzemek İçin Estetik Yaptıran Rodrigo Alves Bambaşka Biri Oldu

Dünyanın çeşitli noktalarında ünlülere benzemeyi saplantı haline getirmiş insanlar var. Bu uğurda onlarca kez estetik operasyon geçirip servet harcıyorlar. Bu insanların en bariz örneklerden biri Tv yıldızı olan Rodrigo Alves. 36 yaşındaki Rodrigo, Barbie bebeğin sevgilisi Ken Doll’e benzemek için 70’den fazla estetik ameliyat yaptırdı ve ölümden döndü. Operasyonların sonunda bambaşka biri olan Alves’in son hali ise oldukça şaşırtıcı.

MorTilki.Com okuyucularının bildiği gibi geçtiğimiz yıl, ünlülere benzemek için estetik yaptıranları ve son hallerini paylaşmıştık. Bu insanların içinde en dikkat çekenlerden biri ise 36 yaşındaki Brezilya ve İngiliz televizyon yıldızı Rodrigo Alves. Barbie bebeğin sevgilisi Ken Doll‘e benzemek amacıyla onlarca kez estetik yaptıran Rodrigo, son plastik cerrahi operasyonunu İstanbul’a gelerek yaptırmıştı.

Ken Doll’e benzeme sevdası yüzünden 70’den fazla ameliyat oldu ve ölümden döndü. Üstelik, bu uğurda 600 Bin Dolardan fazla para harcadı. Yıllardır süren estetik operasyonların ardından adeta bambaşka biri olan Rodrigo’nun ilk halinden eser kalmadı. Yeni yüzüyle objektiflere poz veren ünlü ismin son hali ise hayli şaşırtıcı.

Aslında ilk başlarda Barbie’nin sevgilisi Ken Doll’e benzemek için bıçak altına yatıyordu. Ancak, operasyonların sayısı arttıkça fikri değişti ve kadın olmaya karar verdi. Sonrasında, Barbie bebeğe benzemek için sayısız operasyon geçirdi.

Dismorfi teşhisi konulan 36 yaşındaki Brezilya asıllı Rodrigo Alves, göğüs kafesinden dört adet kaburgayı aldırttı. Silikon meme implantları ve kalça enjeksiyonu gibi sayısız plastik cerrahi operasyonu geçirdi.

2018 yılında bir İngiliz Tv kanalında yayımlanan Big Brother programı sayesinde tanınmış bir sima haline gelen Rodrigo, ”İstediğim kişiliğe artık kavuştum. Yakın zamanda operasyonların etkisi tamamiyle geçecek ve artık bir kadın gibi seksi giyinebileceğim” diyor.

Rodrigo, mükemmelliğe ulaşmak için, çekilen tüm acıların kutsal olduğunu düşünüyor. Bu yüzden de ”eğer gerekirse, 70 kez daha estetik ameliyat olurum” diyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ