MorTilki.Com

Hanife Gürdal Yeniden Kapandı Mı? Başörtülü Yeni İmajıyla Akılları Karıştırdı

Hanife Gürdal Yeniden Kapandı Mı? Başörtülü Yeni İmajıyla Akılları Karıştırdı

Bir dönem katıldığı evlilik programındaki tesettürlü kapalı hali ile tanınan Hanife Gürdal, programın sona ermesinin ardından türbanını çıkararak açılmış ve bazı takipçilerinden tepki almıştı. Sosyal medya paylaşımları ile sıkça gündeme gelen Hanife, uzun bir aradan sonra yeniden türbanlı halini paylaştı. Söz konusu paylaşım, hayranlarının aklına Hanife Gürdal yeniden mi kapandı? sorusunu getirdi.

Sosyal medya fenomeni Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde hayatını birleştirdiği Kemal Ayvaz ile birlikte çektiği başörtülü bir pozunu hayranlarıyla paylaştı.

Son dönemde aldığı kilolar yüzünden olumsuz eleştirilere maruz kalan fenomen, eşiyle beraber çektiği kapalı fotoğrafıyla dikkatleri yeniden üzerine çekti.

Hanife, takipçilerinin kafasını karıştıran o kapalı pozunu “Ne yaptık biz.” şeklinde bir notla birlikte sosyal medya hesabında yayınlandı.

Geçtiğimiz ay Kemal Ayvaz ile evlenerek sevenlerine sürpriz yapan Gürdal, bu ani evlilik kararı nedeniyle uzun bir süre gündemde kalmıştı. Hanife Gürdal’ın hamile olduğu için acele bir evlilik yaptığı yönündeki iddialar, son günlerin çok konuşulan magazin haberlerinden olmuştu.

Gürdal’ın ailesinin bu evliliğe karşı çıktığı yönünde söylentiler çıkmış, nikah törenlerine katılmadıkları şeklinde dedikodular yayılmıştı.

Hanife Gürdal, yılın son günü bir fotoğraf paylaşarak bu söylentilerin doğru olmadığını gözler önüne sermişti. Nikah töreni sırasında aile üyeleriyle çektirdiği pozları paylaşarak akıllardaki soru işaretlerini gidermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ