MorTilki.Com

Kim Kardashian 5. Kez Anne Olacak!

Kim Kardashian 5. Kez Anne Olacak!

Kim Kardashian ve Kanye West çifti 2020 yılında yeniden bebek sahibi olmayı istiyor. Ünlü çift, 5. çocukları için bir kadınla anlaşarak taşıyıcı anne olmasını isteyecek. Kim Kardashian’ın ilerleyen yaşı ve geçirdiği estetik operasyonlar nedeniyle hamile kalmasının hayati risk taşıdığı gerekçe gösterilerek ”taşıyıcı annelik” kararı aldığı söyleniyor.

Dünyanın en ünlü kadınlarından biri olan Kim Kardashian, 2014 yılında rapçi Kanye West ile evlenerek dünya evine girmişti. Ünlü çiftin Saint West, Psalm West, North West ve Chicago West isimlerinde 4 çocuğu var. Kim Kardashian son iki çocuğuna kendisi hamile kalmamış ve taşıyıcı annelik yöntemini tercih etmişti.

Bu yıl Ekim ayında 40 yaşına girecek olan Kim Kardashian’ın geçirdiği estetik operasyonlar ve yaşının ilerlemiş olması nedeniyle son 2 bebeği için taşıyıcı annelik yöntemini kullandığı biliniyor. Kardashian 5. çocuğu için de kendisi hamile kalmayacak ve bir taşıyıcı anne ile anlaşacak.

Birbirlerini zar zor gören Kim ve Kanye, 5. bebeği evliliklerini toparlamak ve birlikte daha fazla zaman geçirmek için fırsat olarak düşünüyor. Özellikle 42 yaşındaki Kanye West’in yeniden baba olma isteği ve bu konuda Kim’e ısrarcı davrandığı biliniyor.

Kim Kardashian daha önceki yıllarda yaptığı açıklamada kocası Kanye West‘in 7 çocuk istediğini söyleyerek ”Eşimin 7 takıntısı var” ifadelerini kullanmıştı. Çiftin taşıyıcı annelik için kimi seçeceği ise merak konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ