MorTilki.Com

Hazer Amani ile Bir Yıldır Aşk Yaşayan Sıla Hamile Mi?

Hazer Amani ile Bir Yıldır Aşk Yaşayan Sıla Hamile Mi?

Geçtiğimiz ay aldığı evlilik kararı ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Sıla, Hazer Amani ile nikah masasına oturmak için gün sayıyor. Çiftin ani şekilde aldığı bu kararın, Sıla Gençoğlu’nun hamile olmasından dolayı olduğu söyleniyor.

Sıla ile Hazer Amani, bir yıla yakın bir süredir mutlu bir beraberlik yaşıyor. Sevilen şarkıcı ve ünlü şef, ilk tanıştıkları tarihin yıl dönümü olan 13 Ocak 2020’de Roma’da evlenecek.

2. Sayfa isimli magazin programında, evlilik haberi ile magazin gündemine bomba gibi düşen çift hakkında dikkat çeken bir iddia paylaşıldı. Söylentilere göre; çiftin nikah masasına oturmak için bu kadar acele etmesinin nedeni Sıla’nın bebek beklemesi.

Ünlü şarkıcının 1.5 aylık hamile olduğu, çiftin nikah tarihi için yazı beklememesinin nedeninin ise Sıla’nın hamile olduğunun ortaya çıkmaması için alınmış ani bir karar olduğu iddia edildi.

Mutluluk pozlarını sosyal medyada paylaşan çift, geçtiğimiz günlerde birlikte bir mekanda görüntülenmiş ve basın mensupları tarafından yöneltilen soruları cevaplamıştı. Sıla ve Amani, güzel bir ilişki yaşadıklarını ve hiç olmadıkları kadar mutlu hissettiklerini söylemişti.

Sadece ailelerinin ve yakın dostlarının katılacağı bir nikah merasimi ile yakında dünya evine girmeye hazırlanan çift, yılbaşı gecesi birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını Instagram’da yayınlandı. Sıla’nın parmağındaki yüzük, bu fotoğrafın en dikkat çeken detayı oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ