MorTilki.Com

Burcu Esmersoy, Makyajsız Doğal Hali İle Objektiflere Yakalandı

Burcu Esmersoy, Makyajsız Doğal Hali İle Objektiflere Yakalandı

43 yaşındaki ünlü televizyon sunucusu Burcu Esmersoy, bir alışveriş merkezinden ayrılırken makyajsız bir şekilde magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. O anlarda doğal halini gizleme gereği duymayan ünlü sunucu, makyajsız haliyle de hayranlarından tam not almayı başardı.

Berk Suyabatmaz ile olan evliliğini Eylül ayında bitiren Burcu Esmersoy‘un neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı. Sunucu, kendisini makyajsız görüntüleyen basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Esmersoy, yollarını ayırdığı eski eşinin bir süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç ile yeni bir ilişkiye başlaması hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Burcu Esmersoy, alışveriş merkezinden çıkarken doğal haliyle görüntülendi. Makyajsız fotoğraflarını görüntüleyen basın mensuplarına poz veren güzel sunucu, pozitif tavırlarıyla dikkat çekti.

Burcu Esmersoy, diğer birçok ünlü isim gibi doğal halini görüntüleyen basın mensuplarına tepki göstermedi. Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar, birçok kullanıcıdan övgü dolu yorumlar aldı.

Doğal haliyle de poz vermekten çekinmeyen Burcu Esmersoy, muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları cevapladıktan sonra mekandan ayrıldı.

1 yılı aşkın evlilik sürecini sonlandırma kararı alan güzel sunucu, ayrıldığı eşiyle görüntülenen Berrak Tüzünataç hakkındaki suskunluğunu bozmuştu.

Esmersoy, gündeme bomba gibi düşen Suyabatmaz ve Tüzünataç aşkını “Berrak arkadaşım ama ilişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez.” şeklinde yorumlamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ