MorTilki.Com

Oyuncu Kerem Bürsin : Yılbaşında Sarhoş Olup Dağıtmaktansa Dua Etmeyi Tercih Ederim

Oyuncu Kerem Bürsin : Yılbaşında Sarhoş Olup Dağıtmaktansa Dua Etmeyi Tercih Ederim

32 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin konuk olduğu bir YouTube kanalında yılbaşı gecesi için planını açıkladı. ”Yılbaşında sarhoş olup dağıtmaktansa dua etmeyi tercih ederim.” ifadelerini kullanan genç oyuncu, hayranlarından tam not aldı.

2013 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan Güneşi Beklerken isimli dizideki rolüyle tanınmış bir sima haline gelen Kerem Bürsin, katıldığı YouTube kanalında samimi açıklamalarda bulundu. Yılbaşı gecesini nasıl geçireceği konusundaki soruyu cevaplandıran yakışıklı oyuncu, içki ve eğlence yerine dua etmeyi tercih ettiğini söyledi.

Yılbaşında Tek Başıma Olmayı ve Dua Etmeyi Seviyorum!

Son olarak BluTv’de ekrana gelen Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar‘da rol alan Kerem Bürsin, bir süredir ekranlarda görünmeyen ünlülerden biri. 4 Haziran 1987 doğumlu başarılı oyuncu geçtiğimiz gün YouTube üzerinden yayımlanan Nilperi Şahinkaya’nın yılbaşı programına konuk oldu.

Programda kendisine yöneltilen ”Bu zamana kadar en bomba yılbaşı anın nedir?” Sorusu üzerine, ”Yılbaşında sıkıcı bir insanım. Tek başıma olmayı ve dua etmeyi seviyorum. Alkol kullanmam. Meditasyon yapıyorum ve sevdiğim duaları ediyorum. Yılbaşında sarhoş olup dağıtmaktansa dua etmeyi tercih ederim.  Yeni yıla girmeye dakikalar kala yalnız kalırım.” Cevabını verdi.

Kerem Bürsin’in yılbaşı gecesine yönelik açıkladığı bu örnek plan, birçok takipçisi tarafından takdirle karşılandı. Sosyal medya üzerinden övgü dolu yorumlar yapılan başarılı oyuncu, hayranlarından tam not aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ