MorTilki.Com

80 Yaşındaki Patrick ile Evlenen Meltem Miraloğlu, Teyzeme Gidiyorum Diyerek Evden Kaçtı

80 Yaşındaki Patrick ile Evlenen Meltem Miraloğlu, Teyzeme Gidiyorum Diyerek Evden Kaçtı

Bir dönem rol aldığı Hayat Devam Ediyor isimli dizinin final yapmasının ardından iş sıkıntısı çeken Meltem Miraloğlu, Amerika’ya yerleşmiş ve 80 yaşındaki zengin bir adamla evlenmişti. Son günlerde sosyal medya hesabından sürekli üzgün hallerini paylaşan ünlü oyuncu, yaşlı kocasına ”Chicago’daki teyzeme gidiyorum” diyerek evden kaçtı.

Bir dönem Atv ekranlarında yayımlanan Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk gelin rolünü canlandıran Meltem Miraloğlu, yeni yapımlarda rol bulamamış ve iş sıkıntısı çekmişti. Bunun üzerine Amerika’ya yerleşme kararı alan ünlü oyuncu, kendisini evlatlık edinen 80 yaşındaki Patrick isimli bir adamla evlendi. Aralarında 48 yaş olan zengin adamla evlenmesinin ardından eleştiri oklarının hedefi olan genç oyuncunun son olarak evden kaçtığı iddia ediliyor.

Şikago’da Teyzeme Gideceğim!

Beyaz Tv ekranlarında gündüz kuşağında yayımlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında yayımlanan habere göre, 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu 80’lik kocasına ”Şikago’da teyzem var, onun yanına gideceğim” diyerek yaşlı kocasının evinden kaçtı.

Patrick, Eşinin Söylediklerine İnanmadı

Meltem Miraloğlu kocası Patrick’e ”Şikago’da teyzem var, onun yanına gideceğim. Teyzemle birlikte Türkiye’ye gidip orada burun ameliyatı yaptıracağım.” dedi. Yaşlı Patrick, genç karısının bu söylediklerine inanmayarak Miraloğlu’na bir sözleşme imzalatıp Şikago’ya götürmeyi teklif etti. Kocasının teklifini kabul etmeyen Miraloğlu, taksiyle evden kaçtı ve birdaha dönmedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ