MorTilki.Com

Aleyna Tilki, Arkasından El Hareketi Yapan Mustafa Sandal Hakkında Konuştu

Aleyna Tilki, Arkasından El Hareketi Yapan Mustafa Sandal Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz Pazar akşamı Polat Yağcı’nın düzenlediği yaş günü partisine, Mustafa Sandal’ın Aleyna’nın arkasından yaptığı hareket damga vurmuştu. Mustafa Sandal’ın yaptığı el hareketinin magazin haberlerine yansımasıyla birlikte genç şarkıcı Aleyna Tilki konuyla ilgili olarak ilk kez konuştu.

Ne Olmuştu?

Ünlü yapımcı Polat Yağcı 22 Aralık Pazar akşamı düzenlediği doğum günü partisine birçok ünlü ismi davet etti. Davetliler parti boyunca canlı performans şarkılar eşliğinde dans ederek eğlendi. Partinin ilerleyen saatlerinde, Aleyna Tilki‘nin arkasından el hareketi yapan Mustafa Sandal‘ın görüntüleri cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Ben Hepsinin Kardeşiyim!

Düzenlenen partiye Aleyna Tilki, Mustafa Sandal, Demet Akalın, Okan Kurt, Serkan Kaya ve Nur Yerlitaş gibi isimler iştirak ettmişti. Mustafa Sandal’ın yaptığı el hareketi hakkında açıklama yapan Aleyna Tilki,

Herkes eğleniyordu, oynuyordu. Başka bir şey görmedim. Hepimiz birbirimize sarılıp iç içe eğlendik. Ben hepsinin kardeşiyim. Orhan Baba da saçlarımı sevdi, onu çekmediniz.” dedi.

Diğer yandan yaptığı el hareketiyle gündem olan Sandal ise konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ