MorTilki.Com

Seren Serengil’den Şeyma Subaşı’ya Sert Sözler: “Metres Abla Yaylan Artık…”

Seren Serengil’den Şeyma Subaşı’ya Sert Sözler: “Metres Abla Yaylan Artık…”

Şarkıcı Seren Serengil, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı hakkında yaptığı sert açıklama ile gündemde. Serengil’in sosyal medya hesabından yaptığı “metres” göndermesi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Geride bıraktığımız günlerde, şu an boşanma sürecinde olduğu Yaşar İpek ile yaşadığı olaylarla gündeme gelen Seren Serengil, sosyal medyanın ünlü ismi Şeyma Subaşı hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Serengil, Subaşı’nın İstanbul’un lüks semtlerinden birinde bulunan kafesini kapatacağını duyurmasından sonra, “En iyisi kutu açsın yine bak onda çok başarılıydı.” şeklindeki sözleriyle gündeme gelmişti.

48 yaşındaki Seren Serengil, sosyal medya hesabında yayımladığı Şeyma Subaşı eleştirilerine bu gün bir yenisini daha ekledi.

Bir magazin programına konuk olan Şeyma Subaşı’ya bu konu hakkında bir soru yöneltilmişti. Subaşı, “O kim? Ne iş yapar tanımıyorum. Reklamını yapmaya gerek yok.” şeklinde konuşmuştu.

Bu sözleri duyan Seren Serengil, oldukça sinirlendi ve Instagram hesabından bir hikaye paylaştı. Söz konusu paylaşımdaki “metres abla yaylan artık.” ifadesi, Subaşı’nın hayranlarının tepkisini çekti.

Serengil’in sosyal medyada geniş yankı uyandıran o açıklaması şu şekildeydi: “Açtırma kutuyu söyletme kötüyü… Artık kutu da kalmadı ondan da oldun metres abla yaylan artık… Evli adamla olan yuvasını yıkan çocuklarını babasız bırakan kadının lugat karşılığı nedir bak bildiğin yerden geldi soru; ünvanın..”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ