MorTilki.Com

Işın Karaca Kendisinden 19 Yaş Küçük Müzisyen Can Yapıcıoğlu ile Sevgili Oldu

Işın Karaca Kendisinden 19 Yaş Küçük Müzisyen Can Yapıcıoğlu ile Sevgili Oldu

6 Kasım 2019 tarihinde Tuğrul Odabaş ile boşanan Türk müziğinin ünlü ismi Işın Karaca, boşandıktan 1,5 ay sonra yeni bir aşka yelken açtı. 46 yaşındaki Karaca, kendisinden 19 yaş küçük olan müzisyen Can Yapıcıoğlu ile sevgili oldu.

2016 yılında evlendiği Tuğrul Odabaş ile yaklaşık 45 gün önce Çağlayan Adliyesi’nde tek celsede boşanan Işın Karaca yeni bir aşk söylentileriyle gündemde. Kendisinden 19 yaş küçük biriyle aşk yaşadığı iddia edilen Karaca, Kanal D ekranlarında yayımlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa telefonla bağlandı.

Müzisyen Can Yapıcıoğlu ile aşk yaşadığı haberlerinin doğru olduğunu söyleyen Işın Karaca, sevgilisi ile aralarındaki yaş farkından bahsetmek istemediğini belirterek, ”Çok tatlı güzel bir ilişki yaşıyoruz” ifadesini kullandı. Nasıl tanıştıkları sorusuna da samimi cevaplar veren ünlü isim, 6 Aralık tarihinde bir Caz gecesi konserinde karşılıklı olarak birbirlerine açılıp duygularını dile getirdiklerini söyledi.

6 Kasım tarihinde Işın Karaca ile boşanarak yolunu ayıran Tuğrul Odabaş ise ”Ne hali varsa görsün. Her şey ortada. Bana bulaşmasın” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ