MorTilki.Com

Saç Ektiren Emrah Yeni İmajıyla Beğeni Topladı

Saç Ektiren Emrah Yeni İmajıyla Beğeni Topladı

Son olarak Atv’nin romantik draması Aşk ve Mavi dizisinde rol olan Emrah, yeni imajıyla adeta yıllara meydan okuyor. Dizinin 2018 Kasım ayında final yapmasının ardından ekranlarda görünmeyen ünlü şarkıcı-oyuncu saç ektirdi ve botoks yaptırdı. Geçirdiği operasyonlarla daha genç bir görünüme kavuşan 48 yaşındaki Emrah’ın son hali beğeni topladı.

1 Ocak 1971 doğumlu şarkıcı ve oyuncu Emrah, son olarak geçtiğimiz yıl final yapan Aşk ve Mavi dizisinde Ali karakterini canlandırmıştı. Dizinin final yapmasının ardından ekranlarda görünmeyen ünlü isim geçtiğimiz akşam spor salonu çıkışında Bebek’te görüntülendi.

Düzenli olarak spor yaptığı bilinen Emrah, saç ektirdi ve botoks yaptırdı. Geçirdiği operasyonlar sonrası adeta 10 yıl daha gençleşen ünlü ismin yeni stili hayranlarından tam not aldı.

2014 yılında Sibel Kirer ile evlenen 48 yaşındaki ünlü isim geçtiğimiz akşam Bebek’te bir spor salonunun çıkışında görüntülendi. Yeni imajıyla dikkat çeken Emrah, geçirdiği operasyonlar hakkında konuşmak istemedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ