MorTilki.Com

Hanife Gürdal Hamile Mi? Eşi Kemal Ayvaz’dan Dikkat Çeken Açıklama

Hanife Gürdal Hamile Mi? Eşi Kemal Ayvaz’dan Dikkat Çeken Açıklama

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken eski fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, geride bıraktığımız günlerde sürpriz bir şekilde evlenmiş ve takipçilerini şaşırtmıştı. Çiçeği burnunda damat Kemal Ayvaz, sosyal medya hesabından eşiyle birlikte yayımladığı bir videodaki “Nikah bizim içinde ani oldu” açıklamasıyla, Hanife Gürdal’ın hamile olabileceği yönünde söylentiler yayılmasına neden oldu.

Hanife Gürdal ile bir süredir aşk yaşayan Kemal Ayvaz, birkaç gün önce alınan ani bir kararla nikah masasına oturmuş ve hayatlarını birleştirmişti.

Gürdal, kuaför salonunda yaptığı bir paylaşımla güzel haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Nikah törenin ardından eşiyle birlikte çektirdiği fotoğrafı, “Hanife Ayvaz diyeceksiniz” notuyla yayınlamış ve Instagram hesabındaki kullanıcı adını da “Hanife Gürdal Ayvaz” olarak yenilemişti.

Çift, evlilik haberlerini sosyal medya hesaplarından duyurarak takipçilerini bir hayli şaşırtmıştı. Kemal Ayvaz, çok konuşulan bu evlilik haberinin ardından, Instagram hesabında yayınladıkları bir videoda dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Takipçileri ile sosyal medyada sürekli iletişim halinde olan Hanife, otomobiliyle seyahat ederken kocasıyla birlikte bir video yayımlandı. Söz konusu videoda konuşan Kemal Ayvaz, “Nikah ani oldu evet. Hanife İzmir’li ben Trabzon’luyum. İki yerde düğün yapmamız çok zor olacağı için nikahı İzmir’de düğünü de Trabzon’da yapmaya karar verdik. Evlilik bizim için de çok ani oldu ama mükemmel bir düğün yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Ayvaz’ın cümlesinin sonunda değindiği ani nikah kararı, birçok kişi tarafından Hanife’nin hamile olabileceği şeklinde yorumlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ